KAPALI Opel Mokka 1.4T nasıl bilirsiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yokboylebiri

Asfalt Kurutucu
3
Merhaba, özellikle kullananlardan yakıt tüketimi, performans, iç hacim konusunda yorum almak isterim. Ek olarak önereceğiniz 75.000e kadar bir suv varsa sıfır araç olması önemli

yakıt tüketimi,performansı güzel ama iç hacim konu normal c segmenti hb lerden küçük ayrıca süspansiyonlar yol tutsun diye sert ayarlanmış çok konforlu bir araba değil

yakıt tüketimi,performansı güzel ama iç hacim konu normal c segmenti hb lerden küçük ayrıca süspansiyonlar yol tutsun diye sert ayarlanmış çok konforlu bir araba değil
teşekkürler, arka koltuklar bana baktığım çoğu c sınıfı-hb lerden iyi gelmişti. Önden yaklaşma açısı çok fazla olmasa da arada gideceğim kamp yolları için yüksek araç olması avantaj.

Suzuki vitaraya bakabilirsiniz

Vitarayı showroomda gördüm, genel olarak beğendim. Test sürüşü yapmadım ancak 1.6 baz modelinde 156nm tork dan dolayı vazgeçtim. Aynı durum mitsubishi asx için de geçerli. Vitara 1.4T modeli de fiyat olarak bütçeyi aşıyor

o segmentin yüksek sürüş pozisyonu dışında bir artısı yok ben olsam 2.el c segmentlerine bakardım

Sıfır araç alacağım, yüksek araç olması avantaj benim için. içine girdinizmi bilmiyorum ama C segmentteki araçlardan daha kullanışlı yolcu alanı var gibi geldi bana.

Corsa D'yi ayrı tutarsam, o jenerasyondaki opel ürün gamında genel olarak kaliteli bulduğum tek arabaydı. kullanmadım, sadece içine bindim. ama çok yaktığını duydum. bir de iç mekan rahat ama biraz dardı. beklentinize bağlı tabii... alternatif olarak 500x 'i öneririm.

Sürüşü konusunda bir şey söyleyemem ama galeride içine oturduğum zaman başımın tavana değmesi hiç hoşuma gitmemişti.
1,92 boy, baş-diz mesafesi sorunsuzdu.

Aslında Yeti tasarım hariç çok beğendiğim bir araç. Bu fiyat seviyesinde olan suv tarzı;

Yeti-tasarım
vitara, mitsubishi asx-motor,tork
qashqai- visia boş donanım, aşırı yakıt tüketimi gibi sebeplerden eledim.

Mokka b segmenti bir araçtir. Dar bir araçtir dolayisiyla 1 90 boyu olan biri icin. C segmentine yonelmenizi tavsiye ederim. Illa da b olacaksa mazda cx 3 öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...