Orta kalite Single DIN vs uygun fiyatlı Double DIN

İyi kalite Singe DIN vs uygun fiyatlı Double DIN

• İyi kalite Single DIN

Kullanılan: 2 66.7%
  • Uygun fiyatlı Double DIN

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Herkese merhaba,

Aracımda Pioneer DEH-X3950BT modeli var. Kendisinden son derece memnunum ama Android Auto, Mirrorlink ve geri görüş kamerası gibi özellikleri çok faydalı buluyorum. 1500 TL altında satılan Double DIN'lere işe yarar mı dersiniz yoksa elimdeki ile devam mı etmeliyim? Navitech vs gibi markalardan alırsam alacağım ses çok rahatsız eder mi?

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hocam ses arıyorsanız şayet zaten o tip markalar kabaca birbiri ile aynı. Sony dahi ses konusunda pioneer a yaklaşamaz. Önceliğiniz kaliteli ses değil ise bahsettiğiniz markalar iş görecektir ama ben kısık ayarda dahi tane tane sesleri duymalıyım derseniz ya mevcut ünite ile devam edin ya da pioneer serisinden bir model beğenin tabi bütçeyi artırmak sureti ile. Bende de 6550bt modeli var sırf sesten vazgeçemediğim için değiştiremiyorum bütçem yok çünkü.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Hocam ses arıyorsanız şayet zaten o tip markalar kabaca birbiri ile aynı. Sony dahi ses konusunda pioneer a yaklaşamaz. Önceliğiniz kaliteli ses değil ise bahsettiğiniz markalar iş görecektir ama ben kısık ayarda dahi tane tane sesleri duymalıyım derseniz ya mevcut ünite ile devam edin ya da pioneer serisinden bir model beğenin tabi bütçeyi artırmak sureti ile. Bende de 6550bt modeli var sırf sesten vazgeçemediğim için değiştiremiyorum bütçem yok çünkü.
Aslında çok özel ses arayan biri değilim ama temiz, açınca saçmalamayan bir ses sistemi isterim. Aracım da epey eski olduğu için ederinin neredeyse 5'te biri kadar para harcayıp takmaya değer mi kafam çok karışık. Belki orta yol deyip Avh-x7700bt alırım diyorum ama yine gereksiz mi olur kararsız kaldım😅

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
bi kez kulağınız pioneer a alıştıysa ne alırsanız alın farkı hissedeceksiniz. Kaliteden şaşmayın derim. :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Carplay yerine telefon tutucu alsanız daha iyi olur o ses kalitesine alıştıysanız öbür türlü ses üzer

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım