HABER Otomobil ÖTV oranları artık belli oldu!

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Tamamda 5 serisine %90 ötv lüks vergisi ödenecekken bir alt oran ödenmiş oluyor.5.20xdrive 300binken 5.20i 170bindi. Cadillaca %45 oran uygularsan oda 350ye gelir.ama 800 olması lazım.Bineceksen bedelni ödeyeceksin demek yani bu sistemde
Hahaha 1.6 motorlu 5 serisi luks yani senin kafa yapina gore ? Ben niye 5 serisine binemiyorum demiyor da luks 5 serisi diyor. Bu kafayla bizim milletin binecegi en luks araba symbol

gema

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
7
1
595
20 yıl sıralarda sana sen eziksin. eşşeğe binmiyorsun. eşşeğe binenlerde var diye beyin yıkıyorlar. Çok azımız bundan kurtuluyoruz. Ama kurtulamayanların aldığı kararlar senin bineceğin aracı önüne koyuyor.

EuM85

Asfalt Kurutucu
27 Kas 2016
1
1
545
Kısacası biz ödeyelim devletimiz lüks içinde yaşasın. Benim dişimden tırnağımdan arttırdığım parama konup lüks hayatlar yaşayanların boğazında kalsın, haram olsun...

ynynyn

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
5
2
595
Arkadaşlar change.org da bir imza kampanyası başlatıp bu ötv zamını geri çekebilme ihtimalimiz var mı ? Eğer böyle bir imkanımız var ise otopark takipçileri olarak başlatalım diyorum, şuan kimse yaşadığımız zam ile ilgili bir kampanya başlatmamış.

Son düzenleme:

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Ne Can Dündar'dan bahsetmesi,boş boş konuşma benim dediklerim açık seçik ortada.Herkes burda neler demiş siyasetin dip alasını yapmış her videonun altına "abi müziğin adı ne" yazan tipli biri gelmiş burası siyaset yeri değil.Sen mi belirliyorsun bunu,git o zaman her yorumun altına yaz bunu bari tutarlı olsun yaptığın.Asabımı bozma terbiyesizlik yapma.

petersky

Asfalt Kurutucu
28 Eki 2016
9
10
595
En ucuz binek araç için vergiler toplamı trafik vs masraflar hariç %71. Yani arabanın vergisiz fiyatı diyelim 30000 TL Vergisi dahil 51300. Ucuzluk mucuzluk yok. Yoksa inandınız mı siz ?? Bugüne kadar ne ucuzlamış ki??

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım