Otomobil'imin dışındaki lekeler

CarGuyKaan

Takipçi
29 Tem 2019
4
2
20
19
Marka
Volvo
Volvo S60'ımın bagajında boyaya zarar vermiş bir leke var kaputtada ve etrafında da haareler vs. var. Aracıma uygun fiyata bir pasta cila veya boya koruma yaptırıp (komple) üzerine şeffaf kaplama yaptırmak istiyorum. İstanbul içinde bu işi yaptırdığınız ve sonucundan memnun olduğunuz yerler varsa bunları benle paylaşırsanız sevinirim. Eğer başka önerileriniz varsa ve bunları benle paylaşısanız sevinirim

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
anadolu ve avrupa yakasında butik olarak bu işleri hakkıyla yapan yerler var fakat fiyatları diğer kurumsal firmalara göre x2 diyebiliriz hemen hemen.

CarGuyKaan

Takipçi
29 Tem 2019
4
2
20
19
Marka
Volvo
anadolu ve avrupa yakasında butik olarak bu işleri hakkıyla yapan yerler var fakat fiyatları diğer kurumsal firmalara göre x2 diyebiliriz hemen hemen.
Bizim çokta bir bütçemiz yok bahsettiğiniz, kullandığınız ve memnun kaldığınız butik yerler varsa söylerseniz mutlu olurum

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
butik yerlerin zaten hemen hemen hepsi yaptığı işleri öncesi/sonrası olarak detaylı olarak paylaşıyorlar. benim kullanıp memnun kaldığım esenyurtta 'special works' adlı dükkan var. Otopark.com'un bakırköyde 'paddock detailing' dükkanı ile videosu var. Anadolu yakasında da 1-2 yer var fakat oraların isimlerini ve uygulamalarını takip etmediğim için önermem sağlıklı olmaz. Bunları tek tek arayıp konuşup fiyat alabilirsiniz. Onun dışında kurumsalları zaten siz de biliyorsunuzdur. meguiars,ceramic pro,auto club,sonax vs. bunları da aynı şekilde arayıp fiyat alabilirsiniz.

CarGuyKaan

Takipçi
29 Tem 2019
4
2
20
19
Marka
Volvo
butik yerlerin zaten hemen hemen hepsi yaptığı işleri öncesi/sonrası olarak detaylı olarak paylaşıyorlar. benim kullanıp memnun kaldığım esenyurtta 'special works' adlı dükkan var. Otopark.com'un bakırköyde 'paddock detailing' dükkanı ile videosu var. Anadolu yakasında da 1-2 yer var fakat oraların isimlerini ve uygulamalarını takip etmediğim için önermem sağlıklı olmaz. Bunları tek tek arayıp konuşup fiyat alabilirsiniz. Onun dışında kurumsalları zaten siz de biliyorsunuzdur. meguiars,ceramic pro,auto club,sonax vs. bunları da aynı şekilde arayıp fiyat alabilirsiniz.
Sağolun önerileriniz için

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım