Otopark.com / İstanbul

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
İstanbul içinde buluşma yapabilir veyahut pist günlerine katılabiliriz İstanbullular .

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
geçtiğimiz aylarda maltepe sahilde bir buluşma olmuştu organize edecek birisi olursa yeniden yapalım

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
İstanbulda oturanların ilk önce burda tanışması lazım yani kim nerde oturuyo ne işle meşgul bilelim ona göre bir gün ve güzergah seçeriz

Sencer

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
17
14
595
İstanbulda oturanların ilk önce burda tanışması lazım yani kim nerde oturuyo ne işle meşgul bilelim ona göre bir gün ve güzergah seçeriz
İstanbul avrupa yakasında oturuyorum iklimlendirme teknisteniyim bu sıralar free çalışıyorum herhangi bir buluşma organizasyonuna elimden geldiği kadar iştirak edip orada bulunmaya çalışırım

ouzh34

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
33
6
595
bu sayıyla kalkışmayı biz yeriz :) büyük buluşma olursa herkes herkesle tanışır bence.hem kaynaşırız,hemde forum genişler.

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Merhaba arkadaşlar bende Kocaeli Darıcada oturuyorum istanbul anadolu yakasına yakınım baya, bi organizasyon olursa bende elimden geldiğince katılmaya çalışırım. Metalurji Malzeme Mühendisiyim yeni mezunum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım