Oynadığımız oyunlardan ekran görüntüleri

ArdaC

Profesör
11 Mar 2018
109
89
1,035
25
İstanbul
Marka
Hyundai
Direksiyonlar akıllı telefon parasına olmasa,tüm bilgisayar oyunu sevdamı araba tır otobüs vb yarış-simülasyon oyunlarına döndüreceğim.Hazır şöyle başlığı bulmuşken,yok mu fiyat performans direksiyon tavsiyesinde bulunacak :)

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
590
1,137
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Direksiyonlar akıllı telefon parasına olmasa,tüm bilgisayar oyunu sevdamı araba tır otobüs vb yarış-simülasyon oyunlarına döndüreceğim.Hazır şöyle başlığı bulmuşken,yok mu fiyat performans direksiyon tavsiyesinde bulunacak :)
ikinci el bir Logitech Driving Force GT başlangıç için iyidir. Zamanında 350-400 TL'lere satılıyordu şimdi değerler artmış. 900 derece sadece debriyaj ve vitesi olmayan bir direksiyon. Bütçeye birebir. Biraz sesli çalışıyo ama yine de güzel direksiyon. Ben de bi ara alıcaktım ama başka masraflar çıktı.

ArdaC

Profesör
11 Mar 2018
109
89
1,035
25
İstanbul
Marka
Hyundai
ikinci el bir Logitech Driving Force GT başlangıç için iyidir. Zamanında 350-400 TL'lere satılıyordu şimdi değerler artmış. 900 derece sadece debriyaj ve vitesi olmayan bir direksiyon. Bütçeye birebir. Biraz sesli çalışıyo ama yine de güzel direksiyon. Ben de bi ara alıcaktım ama başka masraflar çıktı.
1500 küsür lira iyi para gerçekten,VR'lara yaklaşacak neredeyse.Halbuki dışarıdan hiç pahalı olmaması gereken aletlere benziyorlar.

Aslında almadan şöyle bi deneyebilsek güzel olur,beklediğim zevki hassasiyeti vericekse en kalitelisi alınıp ETS bile oynanabilir,ama ne kadar beklentileri karşılayacağına bağlı.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
90355107_2507614029553467_361274863479947264_o.jpg

Mecbur karantinadayız, Knight Online ekibim zaten oynuyordu hemen yeni bir pvp server açılında geçelim dedik :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ooo knight oynayanlar da varmış :D
Drakin Game'deyiz şuan. Pvp server oynuyoruz zaten uskoya para yatırmak saçma. 24 Nisan DeathKO açılıcak rahat bi 40k user olur :)

varsa rakip beklerim mage clan vs ahaha :D
Güzel sv arıyordum şahsen :) Ama pvp'den ziyade az zorlasa fena olmaz.
Vay be şimdi görünce duygulandım 7 yaşında okumayı yeni öğrendiğimde başlamıştım 17 yaşımda ilk kez çarım soyulunca bıraktım daha da önünden bile geçmem :D
Tam da en parlak dönemimde Ronark'da ardream mage oynardım Duke'dan İron Necklace düşürmüşlüğüm var GB'nin 6 TL olduğu zaman 35 GB idi :D Ama o kadar yıl oynadım hiç premium'um olmadı içimde uktedir :D

SAVE_20200401_213539.jpg

Aslında asas oyanamaya çalışırdım ama DD ve SC'ler olmadan kolay av oluyorduk, bir gün maradon'da ayaklı np denilince bilendim mage döndüm. 9 linen set 8reb scorching staff ile 3-5 kişiyle sağlam yargı dağıtıyorduk :D Öncesinde Lr denedim tabi ama az damage çıkarıyorum diye clandan kovuldum tam o zamanlar LR fiyatları flame'yi geçti vs vs ap flame döndüm hemen ve iyi bir dönüş yaptık :D
O amanlar böyle 50-100k lık çarlar yoktu şimdilerde youtube'de görüyorum işin cıvkı çıkmış.

SAVE_20200401_213551.jpg

Asas açıp 8 lwl'de Chitin Bow takıp kasmak büyük fantazimdi :D
426779_3931881009771_1776629512_n.jpg

Arada pwp'de girdim ama destek mevzuları yüzünden 2-3 haftadan fazla barınamadık.
35259_1484237100203_6234717_n.jpg

Hey gidi günler kusura bakmayın biraz uzun oldu, duygulandım sizlerinde oynadığını görünce :D

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Güzel sv arıyordum şahsen :) Ama pvp'den ziyade az zorlasa fena olmaz.
Gir bi bak normal full item pvpler kalmadı artık. Sana önerim DeathKo'yu bekle. Bi araştır buraya link bırakmayayım şimdi yasaktır falan, çok iyi database'i var.. Farm yapmadan barınman imkansız tüm knight alemi orayı bekliyor şuan..

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Vay be şimdi görünce duygulandım 7 yaşında okumayı yeni öğrendiğimde başlamıştım 17 yaşımda ilk kez çarım soyulunca bıraktım daha da önünden bile geçmem :D
Tam da en parlak dönemimde Ronark'da ardream mage oynardım Duke'dan İron Necklace düşürmüşlüğüm var GB'nin 6 TL olduğu zaman 35 GB idi :D Ama o kadar yıl oynadım hiç premium'um olmadı içimde uktedir :D

Ekli dosyayı görüntüle 24882

Aslında asas oyanamaya çalışırdım ama DD ve SC'ler olmadan kolay av oluyorduk, bir gün maradon'da ayaklı np denilince bilendim mage döndüm. 9 linen set 8reb scorching staff ile 3-5 kişiyle sağlam yargı dağıtıyorduk :D Öncesinde Lr denedim tabi ama az damage çıkarıyorum diye clandan kovuldum tam o zamanlar LR fiyatları flame'yi geçti vs vs ap flame döndüm hemen ve iyi bir dönüş yaptık :D
O amanlar böyle 50-100k lık çarlar yoktu şimdilerde youtube'de görüyorum işin cıvkı çıkmış.

Ekli dosyayı görüntüle 24881
Asas açıp 8 lwl'de Chitin Bow takıp kasmak büyük fantazimdi :D
Ekli dosyayı görüntüle 24883

Arada pwp'de girdim ama destek mevzuları yüzünden 2-3 haftadan fazla barınamadık. Ekli dosyayı görüntüle 24880

Hey gidi günler kusura bakmayın biraz uzun oldu, duygulandım sizlerinde oynadığını görünce :D
Ronarkta oynadım bende base oynuyorduk. NonStopFive clanını bilirsin :)) Oranın mageleri bizdik.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım