Passat B7 2.0 TDI Aracım

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Arka güzel olmuş ama ön çok stok duruyor. Önde marka logosunun yanındaki kromajların yerine carbon veya piyano siyahı bir kaplama güzel olur.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hocam aracın aynısı bugün İstanbul Sancaktepe'de gördüm ama plakaya bakamadım. Sizmiydiniz yoksa :)

efemuratt

Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
8
1
595
Maşallah kazasız belasız keyfle kullan. Sade ve şık bi modifikasyon olmuş.
Arka stopların kaplaması çok hoşuma gitti. Abartı olmamış özellikle yanınca çok güzel görünüyor.

Nasıl bi malzeme kullandın?
Ben birazcık daha açık ton siyahını yapmayı düşünüyorum aracım İnsignia ama.
Ya da komple kaplamayı değil de stopların çerçevesini ince kenarını siyah kaplamayı düşünüyorum..
İkisinden birini yapacam bilgi alayım dedim kullanacağım malzeme hakkında.

Tavsiyelerini bekliyorum.

mahirbicak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
28
595
Mersin
Hocam maşallah çok güzel olmuş ne kadar harcadınız ayıptır sorması?
cam filmi & folyolar için 250.00
audi stil 18inç jant lastik 1300.00
Vogtland marka 4cm spor yaylar 600.00
egsoz cıkısları krom 700.00
ecufast yazılım 900.00
highline led ön farlar 1500.00
photon xenon(6000k) farlar ve sisler 800.00
plaka ve geri vites ledleri photon 90.00
TOPLAMDA 6100.00 falan gitmis sayılır

mahirbicak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
28
595
Mersin
Maşallah kazasız belasız keyfle kullan. Sade ve şık bi modifikasyon olmuş.
Arka stopların kaplaması çok hoşuma gitti. Abartı olmamış özellikle yanınca çok güzel görünüyor.

Nasıl bi malzeme kullandın?
Ben birazcık daha açık ton siyahını yapmayı düşünüyorum aracım İnsignia ama.
Ya da komple kaplamayı değil de stopların çerçevesini ince kenarını siyah kaplamayı düşünüyorum..
İkisinden birini yapacam bilgi alayım dedim kullanacağım malzeme hakkında.

Tavsiyelerini bekliyorum.
Öncelikle merhabalar hocam allah kaza bela vermesin aracınıza. Güzel yorumlarınız için teşekkürlerimi sunarım...
Tek tip folyo vardı o yüzden cok karartıldı. Markası oracal matt black seffaf olandan.
Aynen sizin dediginiz uygulama eyeliner(aylaynır) kesinlikle cok hos bi goruntusu var
iyi bir ustaya yaptırmanı tavsiye ederim. Cunki kalkma olasılıgı cok yuksek. saglam usta yapsın ucuza yapılan iş iki kere yapılıyor ve inanın iyi ustaya yaptırdıgınızla aynı paraya geliyor. Cam filmi ceken ustalar iyi yapar...
folyo secımıne gelınce 3m, orafol, oracall, oraguard, mactac pıyasada iyi satılan ürünlerdir. bu ürünlerle sıkıntı yasamazsınız...

efemuratt

Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
8
1
595
Öncelikle merhabalar hocam allah kaza bela vermesin aracınıza. Güzel yorumlarınız için teşekkürlerimi sunarım...
Tek tip folyo vardı o yüzden cok karartıldı. Markası oracal matt black seffaf olandan.
Aynen sizin dediginiz uygulama eyeliner(aylaynır) kesinlikle cok hos bi goruntusu var
iyi bir ustaya yaptırmanı tavsiye ederim. Cunki kalkma olasılıgı cok yuksek. saglam usta yapsın ucuza yapılan iş iki kere yapılıyor ve inanın iyi ustaya yaptırdıgınızla aynı paraya geliyor. Cam filmi ceken ustalar iyi yapar...
folyo secımıne gelınce 3m, orafol, oracall, oraguard, mactac pıyasada iyi satılan ürünlerdir. bu ürünlerle sıkıntı yasamazsınız...

Teşekkür ederim iyi dileklerin için bilmukabele :)
Stopları çok beğendim. YouTube da plasti dip ile uygulama yapanlar da var onlar da güzel oluyor galiba o şekilde daha uzun ömürlü oluyor.
Senin yaptığın filmin daha açık tonu var mı? Herhangi solma deformasyon baloncuk kabarma vs ile karşılaştın mı?
Bir de fiyatını yazar mısın stop kaplama işleminin..

mahirbicak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
28
595
Mersin
Teşekkür ederim iyi dileklerin için bilmukabele :)
Stopları çok beğendim. YouTube da plasti dip ile uygulama yapanlar da var onlar da güzel oluyor galiba o şekilde daha uzun ömürlü oluyor.
Senin yaptığın filmin daha açık tonu var mı? Herhangi solma deformasyon baloncuk kabarma vs ile karşılaştın mı?
Bir de fiyatını yazar mısın stop kaplama işleminin..
:) arkadasım bu isi yapıyor mersinde (arac kaplama, tuning, body kit, yıkama, yazılım vs) o yüzden kaplama yaptırdım...
plasti dip ile alakalı hiç bir fikrim yada kullanmıslıgım yok yanlıs bılgılendırmek ıstemem.
Tabikide filmlerin tonları var(%10-%100) hatırladıgım kadarıyla stopta kullandıgımız %60 karartmalıydı
Ustamız mersinde tek olan usta arac kaplama yapıyor. Belkide onun yüzünden hicbir deformasyon kabarma baloncuk yada folyoda cekme yasamadık..
İnanın fiyatlada alakalı pek bi bilgiye sahip degilim. O kadar cok sey yaptıkki buna para almadılar. Tahminim 50 liraya falan yaparlar...

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
hocam allah kaza bela vermesin. bende bu 2.0 tdi almak istiyorum. tavsiye edermisiniz araç ekonomik mi? konforlumu?

yollarda tangır tungurmu gideriz yoksa bulutlarda dansmı ederiz

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım