KAPALI Passat mı Insignia mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
İkinci el bir araç bakıyoruz, eleye eleye 2016 Passat 1.4 TSI DSG ve 2016 Insignia 1.6 CDTI Otomatik arasında kaldık. İç mekan ile bagaj genişliği ve yakıt tüketimlerini bir kenara koyarsak(çok önemli hususlar değil), hangisi neden tercih edilmeli?

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
O zaman ben şahsen 2.el dsgli araba almazdım kendi düşüncem tork konvertör lu şanzımandan dolayı ne kadar da fazla km yapmayacak olsanız da ve fiyat farkı fazla değilse Insignia tercih ederdim

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Aslında garanti uzatma vs. kafamda bi şekilde hallettim DSG konusunu, merak ettiğim sürüş rafinelik vs.
Passati hiç kullanmadım bilmiyorum ama Insignia nin sürüşü beni mutlu etti yeterli bir şekilde yürüyor 1.6 dizel otomatik kombinasyonu ile ama Insignia sert bir araba ve yol tutuşu da çok iyi geldi gozume

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Passati hiç kullanmadım bilmiyorum ama Insignia nin sürüşü beni mutlu etti yeterli bir şekilde yürüyor 1.6 dizel otomatik kombinasyonu ile ama Insignia sert bir araba ve yol tutuşu da çok iyi geldi gozume
Şöyle de bir durum var, bizim bütçede Passat'a Trendline denk geliyor, Insignia'da Cosmo donanım. Arada gerçekten uçurum var.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Şöyle de bir durum var, bizim bütçede Passat'a Trendline denk geliyor, Insignia'da Cosmo donanım. Arada gerçekten uçurum var.
Trendine donanım arıyorsanız hakikaten boş bir araba diye biliyorum mutlu etmez ve şirket arabası gibi hissettirebilir ben dediğim gibi dolu ve tam otomatik Insignia yi tercih ederdim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beni bilen bilir donanim olarak ekstra seyleri hic aramam. Temel seyler olsa yeterli. Ama trendline passat'ta cok bos hocam. Cogu temel donanim olarak gorulen seyler bile eksik olabiliyor. Iki aracta surus anlaminda memnun eder. Ama trendline passat ile cosmo insignia'yi yan yana koysaniz insignia ust segment durur yaninda. O sebeple oyum insignia.

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Beni bilen bilir donanim olarak ekstra seyleri hic aramam. Temel seyler olsa yeterli. Ama trendline passat'ta cok bos hocam. Cogu temel donanim olarak gorulen seyler bile eksik olabiliyor. Iki aracta surus anlaminda memnun eder. Ama trendline passat ile cosmo insignia'yi yan yana koysaniz insignia ust segment durur yaninda. O sebeple oyum insignia.
Sürüş olarak (konfor, üst hızlardaki sessizlik, genel olarak rafinelik düzeyi vs.) birbirine yakınsa yani arada pek bir fark yoksa tercih direkt Insignia'ya kayıyor da emin olamadım işte :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım