Pert aracı 3 boyalı olarak satmak!

noyanyn

Noyan Yenicelioglu
Taklacı Güvercin
15 Mar 2018
33
102
385
istanbul
Marka
Volvo
Merhabalar,

Plaka: 45 HD 2631, 45HD2631, 4 5 H D 2 6 3 1

Haziran 2019'da kaza yaptığım aracı aynı plakayla sahibinden de gördüm. Aracın tüm airbagleri patlamıştı aracın altında darbe aldığım için.

E-5 katılımından yan yola hızla giren Kia Cerato beni yoldan çıkarması sonucu gerçekleşti kaza. Tramer 103.500 TL ağır hasar kaydı veriyor zaten. Ancak ilandaki vatandaş 3 boyalı hasardan dolayı hasar kaydı olduğu belirtilmekte. Instagram'da sahibindenci gibi yerlere yazdım, sahibinden.com'a ayrı yazdım. Sonuç ne yazık ki yok.

Malum site linki

Adsız.jpg

IMG_9205.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şeytan diyor ki ara numarayı, al randevuyu, git aracın yanına ve 100 küsür bin liralık ağır hasar kayıtlı aracı motor, şanzıman, mekanik kusursuzdur diye satmaya utanmıyor musun deyip eşek sudan gelinceye kadar döv elemanı. Ama sonra bizim mükemmel kanunlarımız dolandırıcıyı korur da bize keser cezayı.

Adam belki ağır hasar kayıtlı olduğunu bilmiyordur diyecek olanlara; motor, şanzıman, mekanik kusursuzdur diye açıklamaya yazmışsa bunları kontrol ettirmiştir gözüyle bakarım. O yüzden habersiz olması mümkün değil. Zaten muhtemelen trafikte kaydı da vardır.

noyanyn

Noyan Yenicelioglu
Taklacı Güvercin
15 Mar 2018
33
102
385
istanbul
Marka
Volvo
Şeytan diyor ki ara numarayı, al randevuyu, git aracın yanına ve 100 küsür bin liralık ağır hasar kayıtlı aracı motor, şanzıman, mekanik kusursuzdur diye satmaya utanmıyor musun deyip eşek sudan gelinceye kadar döv elemanı. Ama sonra bizim mükemmel kanunlarımız dolandırıcıyı korur da bize keser cezayı.

Adam belki ağır hasar kayıtlı olduğunu bilmiyordur diyecek olanlara; motor, şanzıman, mekanik kusursuzdur diye açıklamaya yazmışsa bunları kontrol ettirmiştir gözüyle bakarım. O yüzden habersiz olması mümkün değil. Zaten muhtemelen trafikte kaydı da vardır.

Araştırdım. Sigortadan alan kişi, satan kişi.Bahçelievler Ömür Plazanın alt katında bir yer.
Aracın arka salıncak ve aks kırık. Şase sol arkadan darbeli.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Araştırdım. Sigortadan alan kişi, satan kişi.Bahçelievler Ömür Plazanın alt katında bir yer.
Aracın arka salıncak ve aks kırık. Şase sol arkadan darbeli.
Belli zaten aracın her şeyinden haberi vardır. Olmaması mümkün değil ki sigortadan almış aracı, göstermelik yaptırıp koymuş ilana. Daha önce çok konusu geçti; yasalar insanların rahatça dolandırıcılık yapabilmesine olanak tanıyor. Öyle ya da böyle ağır hasar kaydı almış herhangi bir aracın bir daha trafiğe çıkamaması gerekir. Çekme belgeliyse yaptır muayene sok aracı trafiğe çıkabilir hale getir. Yok öyle bir dünya. Olmamalı. Ağır hasarı varsa direkt hurdaya ayıracaksın. Ayırmayınca işte böyle çakallar dolandırıcılıkla insanları mağdur edebiliyor.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
pert kayıtlı aracı 3 parça boyalı diye satmaya utanmıyor musunuz yazdım anında geri dönüş yapıp, yazdık ya oraya hasarlı olduğunu bana mı öğreteceksin diye birde dayılandı üstüne. Savcılığa suç duyurusunda bulunsak al başına bir dünya dert. İlanı şikayet ettim sahibindene ancak sonuç çıkmaz muhtemelen.

• Üzgün

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
pert kayıtlı aracı 3 parça boyalı diye satmaya utanmıyor musunuz yazdım anında geri dönüş yapıp, yazdık ya oraya hasarlı olduğunu bana mı öğreteceksin diye birde dayılandı üstüne. Savcılığa suç duyurusunda bulunsak al başına bir dünya dert. İlanı şikayet ettim sahibindene ancak sonuç çıkmaz muhtemelen.
Yavuz hırsız, ev sahibini bastırır diye bir söz vardır ya işte tam o tanımlamaya uyuyor.

noyanyn

Noyan Yenicelioglu
Taklacı Güvercin
15 Mar 2018
33
102
385
istanbul
Marka
Volvo

Geçen hafta yazdım ben. Sonuç çıkmadı. Instagram'dan @Sahibindenci ye yazdım görüldü. Ancak nafile.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
https://hizliresim.com/VQJEVv Bak bakalım airbaglerini açmış, alttan hasar almış, 103.500 TL tramer kaydı olan 45 HD 2631 plakalı aracın söylediğin gibi 3 parça boyası mı varmış. Motor, mekanik, şanzıman kusursuz muymuş. Utanmıyorsunuz dimi ağır hasar kayıtlı aracı 3 parça boyalı diye satmaya.

Ben de bunu yazıp gönderdim. Airbag açmış halinin linkini de attım. İlan sitesine de aynı fotoğraf linkini attım. Biz teşekkür ederiz hocam başkasına zararları dokunmaz inşaallah.

kikiemre61

Senkromeççi
30 Kas 2019
5
6
70
35
İstanbul
Marka
Citroen
Şuan ki piyasanın bu kadar yüksek olması ve millete kötü araç ayıplı malı sanki hiç bir şey yokmuş gibi satılmasının en büyü ortağı malum adı sahibinden fakat galerici ve emlakcıdan geçilmeyen sahibinden.com sitesidir.

Ben bir kaç kere aradım bu piyasa sizin yüzünüzden bu halde dedim kapitalist sistemin parçasısınız dedim site isminize uygun hareket etmiyorsunuz dedim pişkin bir şekilde ortam böyle beyfendi dediler.

Anlatmak istediğim bu site araç sahipleri ev sahipleri evini arabasını ilk elden satılsın diye kuruldu fakat şuan bildiğiniz galerici ve emlakcı cenneti bence galeri ve emlakcı olmaması gerekiyor sitede T.C kimlik no ile hesap onaylatılarak üyelik alınmalı vs vs önlem rahat alınır istense o yüzden nefret ediyorum bu siteden :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Şuan ki piyasanın bu kadar yüksek olması ve millete kötü araç ayıplı malı sanki hiç bir şey yokmuş gibi satılmasının en büyü ortağı malum adı sahibinden fakat galerici ve emlakcıdan geçilmeyen sahibinden.com sitesidir.

Ben bir kaç kere aradım bu piyasa sizin yüzünüzden bu halde dedim kapitalist sistemin parçasısınız dedim site isminize uygun hareket etmiyorsunuz dedim pişkin bir şekilde ortam böyle beyfendi dediler.

Anlatmak istediğim bu site araç sahipleri ev sahipleri evini arabasını ilk elden satılsın diye kuruldu fakat şuan bildiğiniz galerici ve emlakcı cenneti bence galeri ve emlakcı olmaması gerekiyor sitede T.C kimlik no ile hesap onaylatılarak üyelik alınmalı vs vs önlem rahat alınır istense o yüzden nefret ediyorum bu siteden :)

Gün geçtikçe insanlar alternatiflere yöneliyor. Elbet bunlarında devranı bitecek ama piyasaya o kadar erken girdiler ki hepimiz ne yazık ki ilk buraya bakıyoruz. Dün akşam haberlerinde vardı sitede 1 eve 2 ayrı ilan biri 30 bin tl daha ucuz, ucuz olan ev sahibiyim ondan ucuz diyor ve tapu dairesinde dolandırılıyor. 330bin TL bir anda dolandırıcıların mezesi oluyor. Bahsettğiniz gibi TC kimlik onaylı bir sistem olsa belki vatandaş araştırma imkanı bulacak. Kaldı ki küçük eşyalarda sadece TC kimlik onayı bile bir yığın dolandırıcı/sahteciliğin önüne geçecek. Ama yapmıyorlar çünkü mevcut sistem en çok karı onlara sağlayan sistem ve ne yazık ki devlet Kurumlarınca yapılacak birşey yok deniliyor :(

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
tüh yav ilan gitmiş kaçırdım linci :(

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım