KAPALI Peugeot 2008 1.6 e-hdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umt35

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
56
24
970
İzmir
Herkese merhabalar.Peugeot 2008 1.6 e-hdi hakkında bilgisi olan var mıdır?Yol tutuş,konfor,performans konusunda nasıl bir araçtır?Bir ford focus kullanıcısını yol tutuş,sürüş zevki anlamında pişman eder mi?

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Arkadaşın annesine 2008 1.6 e-hdi 92hp full paket otomatik almışlar ön koltuğa otururken kafamı tavana çarptım. Vites geçişi için ayağınızı gazdan çekmeniz lazım çekmezseniz devir redline a geldiği zaman kendisi atıyor. Direksiyon arkasındaki kulakçıklar fena çalışmıyor, silecekleri başarısız 0 km bir aracın sileceği yağmur suyunu temizleyemiyor. Motoru başarılı 92 hp bir dizele göre gidişi fena sayılmaz. Start stopu iyi. Tavanda tutacak aradım fakat hiç bir yolcu kapısında tutacak yok :D Cam tavanı hoş duruyor ama 90 bin TL verilir mi orası tartışılır. Ben olsam vermem. Focus, leon, astra gibi araçlar varken sırf suv uğruna bu parayı bu arabaya vermem.
edit:SUV bir arabanın tavanına istemeden kafa atmak (Oturma pozisyonunda) biraz düşündürücü

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Arkadaşın annesine 2008 1.6 e-hdi 92hp full paket otomatik almışlar ön koltuğa otururken kafamı tavana çarptım. Vites geçişi için ayağınızı gazdan çekmeniz lazım çekmezseniz devir redline a geldiği zaman kendisi atıyor. Direksiyon arkasındaki kulakçıklar fena çalışmıyor, silecekleri başarısız 0 km bir aracın sileceği yağmur suyunu temizleyemiyor. Motoru başarılı 92 hp bir dizele göre gidişi fena sayılmaz. Start stopu iyi. Tavanda tutacak aradım fakat hiç bir yolcu kapısında tutacak yok :D Cam tavanı hoş duruyor ama 90 bin TL verilir mi orası tartışılır. Ben olsam vermem. Focus, leon, astra gibi araçlar varken sırf suv uğruna bu parayı bu arabaya vermem.
edit:SUV bir arabanın tavanına istemeden kafa atmak (Oturma pozisyonunda) biraz düşündürücü
60 bın tl ye nasıl bulmuslar herhalde ıkıncı el araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım