KAPALI Peugeot 3008 HYbrid 2013 model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

massari

Asfalt Kurutucu
23 Kas 2016
18
61
635
İyi günler arkadaşlar. İkinci el araba almayı düşünüyorum. Az yaksın çok kaçsın mantığında ancak büyük araba istiyorum. Arabalara bakarken satılık 160 bin km 2013 model peugeot 3008 HYbrid modelini buldum satılık. Araba hem 2000 motor turbo dizel hem elektrikli. Yakıt ortalaması 3,5 - 4 litre civarında geziyor. Açıkcası araba hoşuma gitti ve çok temiz kullanılmış. Km’si beni düşündürüyor ancak aracın sahibi yaşadığım ildeki Peugeot Skoda yetkili satıcı ve servisi. Düşünüyorum eğer aracı alırsam araya bütün büyük servisleride pazarlığa dahil ederim. Debriyaj balatası trigiyer kayışı gibi. Sizce alınır mı nasıl olur?

massari

Asfalt Kurutucu
23 Kas 2016
18
61
635
İş yerinde bir arkadaşta Toyota inside var 1300 motor elektrikli ve 6 lt civarında yakıyor 100 km o yüzden pek mantıklı gelmedi. Tabikşde arkadaş Peugeot yarı parasına aldı arabayı. Ayrıca büyük bagajı olan araba almak istediğim için ve toyotanın elektrikli benzinli jipi yeni çıktığı için sıfır araba alacak gücüm olmadığı için Peugeot yöneldim :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
İş yerinde bir arkadaşta Toyota inside var 1300 motor elektrikli ve 6 lt civarında yakıyor 100 km o yüzden pek mantıklı gelmedi. Tabikşde arkadaş Peugeot yarı parasına aldı arabayı. Ayrıca büyük bagajı olan araba almak istediğim için ve toyotanın elektrikli benzinli jipi yeni çıktığı için sıfır araba alacak gücüm olmadığı için Peugeot yöneldim :)
Honda Insight olabilir mi? Bildiğim kadarıyla Toyota'nın ne inside diye bir modeli var nede 1300 hibrit motoru var. Toyota'nın 1800 hibritleri bile en fazla 4.5lt civarı yakıyormuş.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
İş yerinde bir arkadaşta Toyota inside var 1300 motor elektrikli ve 6 lt civarında yakıyor 100 km o yüzden pek mantıklı gelmedi. Tabikşde arkadaş Peugeot yarı parasına aldı arabayı. Ayrıca büyük bagajı olan araba almak istediğim için ve toyotanın elektrikli benzinli jipi yeni çıktığı için h
Vvnrj3öıalİm araba alacak gücüm olmadığı için Peugeot yöneldim :)
Prius'lar falan bildiğim kadarıyla çok az yakıyor. Ama Yunanistan'daki fiyatlarını bilmiyorum. Toyota sağlamlık açısından daha iyidir. Bir de hibrid benzinlinin sessizliği var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım