KAPALI Peugeot 308 alınırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArabaciAsi54

Düz Yol Gazcısı
26 Eyl 2018
5
1
145
Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim ve araba hakkında tavsiyenize 2017 model 0 peugeot 308 dizel otomatik allure + comfort pack 138 bine bulduk bayiden pazarlıkla belki 130 bine alırız 30 binde bizdeki araba eder accent era bide engelli üstüne alıyoruz ötv indirimide var ama zaten bütçe az borç vs vs ama mesela bu indirimler olmasa şu anda bu araba alınırmı yoksa başka bir tavsiyeniz varmıdır bize en fazla 50 bin kalması lazım toplam indirimlerle yani max bütçe 130 diyeyim tavsiyelerinizi bekliyorum donanım tam boş olmasın ve kesinlikle sizel tam otomatik olmalı he bide yine peugeot 2008 var oda 120 bin tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

ArabaciAsi54

Düz Yol Gazcısı
26 Eyl 2018
5
1
145
Nasıl yani makyajlı makyajsız anlamadım olayı biri 2017 biri 2018 arada ne faek olabilir makyajı sorarım ama makyaj olarak ne eklenmiş ben sadece on tampon ızgara vb hafif değişmiş diye biliyordum ortadaki ekranda bir değişiklik oluyormu @BerkayT

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Nasıl yani makyajlı makyajsız anlamadım olayı biri 2017 biri 2018 arada ne faek olabilir makyajı sorarım ama makyaj olarak ne eklenmiş ben sadece on tampon ızgara vb hafif değişmiş diye biliyordum ortadaki ekranda bir değişiklik oluyormu @BerkayT

2018 de makyajlandı diye biliyorum. Makyajla beraber ön tampon,ızgaralar filan değişti bide ortadaki ekranın dokunmatiği,hızı daha iyi bir ekran eklendi

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Günümüz segmentleri biraz daha 2008'i ön plana itiyor bence , kullanım amacınızı belirlemeniz lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım