KAPALI Peugeot 308 Diizel Classic Edition

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Merhaba arkadaşlar,

45-55 arasında araç arayışım sürerken dün peugeot'nun sayfasına gireyim dedim. Sonra bir kampanya gördüm. 62900 TL'ye dizel 308 diyordu. İlgimi çekti biraz araştırdım.

Şimdi donanım olarak aslında güzel bi edition kötü tarafı nedir derseniz ise bu araçların dizel motorları avrupada artık satılamayan euro-5 motorlu dizel araçlar.

https://media-ct-ndp.peugeot.com/file/83/3/308-ce-foy.69833.pdf

Donanım üstteki pdf'te mevcut.

Fiyat listesi ise şu şekilde

MODELLER
308 CLASSIC EDITION 1.6 HDi 92hp 62.990 TL
308 CLASSIC EDITION 1.6 e-HDi 115hp S&S 64.490 TL
308 CLASSIC EDITION PLUS 1.6 e-HDi 115hp S&S 69.990 TL

Fikirlerinizi almak isterim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Psa'nin euro 5 motorlari.. 2012 model c4'de e hdi 112'lik olani, simdi 2015 model focus'da tdci 115'lik olani kullaniyorum. Euro 6 motorlarin ufak usutunlugu biraz daha sessiz olmalari ve torklarinin biraz daha fazla olmasi fakat iciniz rahat olsun bu motorlar kendini kanitlamis, gayet az yakan, torku yeterli ve devir bandi guzel ayarlanmis, alt devirlerde turbo boslugu bulunmayan cok guzel motorlardir. Farklarina ufak dedim cunku barizlik soz konusu degil. Az yaktiklarini zaten soyleyemeye gerek yok. Euro 6'lar biraz daha sessiz oluyor ama aralarinda ciddi bir fark yok emin olabilirsiniz. Butcenize uygunsa gonul rahatligiyla alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım