pist için eldiven önerisi fiyat/performans

flare

Eren Duygun
Düz Yol Gazcısı
19 Mar 2023
17
29
145
Tekirdağ
Marka
BMW
Sohbet muhabbete yazmıştım ama bi burada da şansımı denemek istedim,
Elimi yakmayacak genelde körfeze gideceğim bi eldiven lazım ama arada bi de kartinge gidebileceğim, karting eldivei ucuzken pist için olanlar pahalı hangisi daha mantıklı bilemedim

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,481
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
basit bir yaz tipi motosiklet eldiveni iş görecektir.

Ben şu linktekini 4-5 yıldır pist günlerinde kullanıyorum, ama bu bile pahalı kalmış.

yerinde olsam, şu linkteki gibi bişi alır geçerdim.

flare

Eren Duygun
Düz Yol Gazcısı
19 Mar 2023
17
29
145
Tekirdağ
Marka
BMW
basit bir yaz tipi motosiklet eldiveni iş görecektir.

Ben şu linktekini 4-5 yıldır pist günlerinde kullanıyorum, ama bu bile pahalı kalmış.

yerinde olsam, şu linkteki gibi bişi alır geçerdim.
Korumalı olması çok rahatsız eder gibi geliyor beni ben daha çok şu tarz bi eldiven düşündüm ince ve delikli elimi yakmaz gibi duruyor.Ama kartingde pistte filan saniyede eskir gibi hissediyorum daha çok yavaş keyifli sürüş eldiveni gibi duruyor.Özellikle 2. attığım linke hasta oldum

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Ucuz çözüm olarak fitness eldivenlerini de değerlendirebilirsiniz. Attığınız görsel gibi şık durmasa da işlevini yerine getirecektir. Eski arabamda direksiyonu boyadıktan sonra bir süre o eldivenle sürmüştüm. :D

Tepkiler: Bedirhan ve flare

flare

Eren Duygun
Düz Yol Gazcısı
19 Mar 2023
17
29
145
Tekirdağ
Marka
BMW
Ucuz çözüm olarak fitness eldivenlerini de değerlendirebilirsiniz. Attığınız görsel gibi şık durmasa da işlevini yerine getirecektir. Eski arabamda direksiyonu boyadıktan sonra bir süre o eldivenle sürmüştüm. :D
hahahaahahhah bi bakıyım dedim de gereksinimleri de tutuyor.İyi kavrama tere dayanıklılık terletmeme ve soğuk tutma
Golf eldiveni buldum bi tane https://www.underarmour.com.tr/erke...te+/+Black&gad_source=4&integration_beden=RMD
Serin tutması en önemlisi bu yaz 50 derece geçecek gibi hissediyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım