Plastik trimler için ne yapılabilir

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Araç dışındaki kuşak mı deniliyor tam bilmiyorum kapı ve tampon üstündeki solan plastik trimleri tekrar siyah yapmak için kullanabileceğim bir ürün arıyorum. Önerebileceğiniz kullanıp memnun olduğunuz ürünler neler arkadaşlar?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Isı tabancası ile bir işlem yapılabilir . Genelde güzel sonuç alınıyor ama biraz araştırmak lazım .

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Youtube'da gördüm hocamda yorumlarda şikayet eden çoktu sanırım kesin bir çözüm değil. Boyatmak aklıma geldi sadece benim
neden şikayet ettiklerini bilmemekle beraber , boyamak bile kesin çözüm değil iken sıcak hava tabancasından kesin çözüm beklemek hata olur . bir süre sonra eski haline dönecek ve işlemin tekrarlanması gerekecektir .

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
neden şikayet ettiklerini bilmemekle beraber , boyamak bile kesin çözüm değil iken sıcak hava tabancasından kesin çözüm beklemek hata olur . bir süre sonra eski haline dönecek ve işlemin tekrarlanması gerekecektir .
Kısa sürede eskisinden daha kötü oluyor yazan çoktu ya. Boyamak aklıma yattı şimdilik 1 seneye yakın gitse yeterli olur sanırım..

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
415
1,360
2,645
Marka
Ford
Seramik kaplama alıp bezle plastik parçalara yedirerek güzel sonuç almıştı chrisfix yanlış hatırlamıyorsam.

21.dakikaya göz atabilirsin.

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Seramik kaplama alıp bezle plastik parçalara yedirerek güzel sonuç almıştı chrisfix yanlış hatırlamıyorsam.

21.dakikaya göz atabilirsin.

Silikon spreyi denemiştim o da güzel sonuç verdi ama kısa sürdü. Bunuda deneyeceğiö teşekkürler

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
En dandik oto bakım setlerinden almıştım. Yıkamadan yıkamaya içindeki lastik ve dış plastik cilasını uyguladığım zaman o bile idare ediyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Boyanırsa doğallığı gidiyor yıkamadan yıkamaya plastik parlatıcı kullanıyorum ben. Bende yan çıtalar yok da boyasız tampon var aynı malzeme

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Nanoteknoloji ile üretilmiş bir ürün, aracınıza uyguladıktan sonra 2 ay kadar siyah kalacaktır trimler. İlla bu olacak demiyorum ancak böyle bir ürüne ihtiyacınız var

• Wow

Başal Metin

Başal Metin
Taklacı Güvercin
21 Tem 2019
15
8
345
İstanbul
Öncesinde apc ile temizleyip ardından Koch Chemie'nin Nano Magic Plast diye bir ürünü var.Onu sürdükten sonra plastikleriniz eski siyahlığına dönüyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım