S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,728
3
9,665
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
MANN bir tık daha iyidir.

140₺ karşılığı 15.000 km gayet yeter. Öbür türlü her ay 20 - 30 ₺ vererek karşılığını alamamaktan iyidir.

Doğru diyorsunuz , öyle olacaksa 140 tl çok umurumda olmaz , sağlıklı ve konforlu bir ortam bu maddiyattan iyidir :) başka önerebileceğiniz marka var mıdır acaba ? tedarik kolaylığı açısından.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
MANN ve MAHLE piyasada kolay bulunan ürünlerdir. İnternetten sipariş vermek yerine size en yakın sanayideki parçacılardan bulabilirsiniz.

Bu iki marka dünyanın, yaptıkları görev açısından en iyi performansı sunan, en iyi filtrelerini üreten Alman markalarıdır. Türkiye'de distribütörlükleri de var. Üstelik sanayide bir kere boyut olarak deneyerek alırsınız. Sonra istediğiniz sıklıkta istediğiniz yerden sipariş edebilirsiniz.

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,728
3
9,665
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
MANN ve MAHLE piyasada kolay bulunan ürünlerdir. İnternetten sipariş vermek yerine size en yakın sanayideki parçacılardan bulabilirsiniz.

Bu iki marka dünyanın yaptıkları görev açısından ideal olarak en iyi filtrelerini üreten alman markalarıdır. Türkiye'de distribütörlükleri de var. Üstelik sanayide bir kere boyut olarak deneyerek alırsınız. Sonra istediğiniz sıklıkta istediğiniz yerden sipariş edebilirsiniz.

Adana da bulunduğum için sanayi ortamı biraz saçma bu konularda ama elbette yedek parça aldığım yere sorarım , şu anlık online alışveriş yapsam daha iyi olacak :D yoksa sanayiye gidip parça numarası versem yada derdimi söylesem alacağım tepkileri az çok kestiriyorum :D

+Abi mann yada mahle doblo d3 2011 polen filtresi verir misin ? yalnız karbonlu olsun.
-Ne diyor lan bu karbon marbon filtre ver oğlum ordan
+Teşekkür ederim de abi bu karbonlu filtre değil ?
-Gardaş ne karbonlusu ne diyon sen filtrede karbon mu olur zehirlenir ölür gidersin valla ha
+Abi yok oluyor işte alerjik durumlarım var sen bana karbonlu versene
-Karbonlu falan yok gardaş alacaksan bu var
+Teşekkür ederim abi uğraştırdım seni kusura bakma , hayırlı işler :D

böyle diyaloglar geçecek :D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Adana da bulunduğum için sanayi ortamı biraz saçma bu konularda ama elbette yedek parça aldığım yere sorarım , şu anlık online alışveriş yapsam daha iyi olacak :D yoksa sanayiye gidip parça numarası versem yada derdimi söylesem alacağım tepkileri az çok kestiriyorum :D

+Abi mann yada mahle doblo d3 2011 polen filtresi verir misin ? yalnız karbonlu olsun.
-Ne diyor lan bu karbon marbon filtre ver oğlum ordan
+Teşekkür ederim de abi bu karbonlu filtre değil ?
-Gardaş ne karbonlusu ne diyon sen filtrede karbon mu olur zehirlenir ölür gidersin valla ha
+Abi yok oluyor işte alerjik durumlarım var sen bana karbonlu versene
-Karbonlu falan yok gardaş alacaksan bu var
+Teşekkür ederim abi uğraştırdım seni kusura bakma , hayırlı işler :D

böyle diyaloglar geçecek :D
Çözüm basit. Aşağıdaki adreslerden birine giderek filtrenizi alabilirsiniz. Vereceğim adresler MANN Filtre Türkiye Yetkili Satıcıları.

DİNAMİK OTOMOTİV
Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:254/A, Seyhan
01080 ADANA
Telefon: 0322 429 04 34
E-Posta: info@adaoto.com.tr
Ana Sayfa: www.dinamikotomotiv.com.tr

YÜKSELOĞLU FİLTRE
Yeşiloba Mah. 46129 Sok. No:2/C, Hal Kavşağı, Seyhan
01210 ADANA
Telefon: 0322 428 47 47
E-Posta: yuksel@yukselfiltre.com

Kendileri toptan satış yapıyorlarsa en azından nerelere satış yaptıklarını ve perakende olarak nereden alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Wow
Tepkiler: S.Asil

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,728
3
9,665
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Çözüm basit. Aşağıdaki adreslerden birine giderek filtrenizi alabilirsiniz. Vereceğim adresler MANN Filtre Türkiye Yetkili Satıcıları.

DİNAMİK OTOMOTİV
Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:254/A, Seyhan
01080 ADANA
Telefon: 0322 429 04 34
E-Posta: info@adaoto.com.tr
Ana Sayfa: www.dinamikotomotiv.com.tr

YÜKSELOĞLU FİLTRE
Yeşiloba Mah. 46129 Sok. No:2/C, Hal Kavşağı, Seyhan
01210 ADANA
Telefon: 0322 428 47 47
E-Posta: yuksel@yukselfiltre.com

Kendileri toptan satış yapıyorlarsa en azından nerelere satış yaptıklarını ve perakende olarak nereden alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şansımı deneyeyim bakalım :) Teşekkür ederim yardımlarınız için :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,728
3
9,665
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Diyaloglar aynı şekilde gerçekleşti güncel bilgimi vereyim :D normal bir filtre aldım gitmişken , taktım devam ediyorum :D online ortamdan sipariş geçeceğim gibi duruyor :D

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Diyaloglar aynı şekilde gerçekleşti güncel bilgimi vereyim :D normal bir filtre aldım gitmişken , taktım devam ediyorum :D online ortamdan sipariş geçeceğim gibi duruyor :D
Dükkanda falan uğraşılmaz hocam. Ayaküstü ne olduğunu anlayamadan çarparlar bile insanı:D. Ben hep netten veya telden yazışarak sipariş veriyorum. Oturduğum yerden rahat rahat bakıyorum parça kodu vs. hepsi ortada ne geleceğini biliyorum en azından. Fiyatlar da genelde bir tık daha uygun oluyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım