KAPALI Polo 1.6 TDI Alınır Mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Flea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Flea

Senkromeççi
4
Arkadaşlar 2007 Model Focus aracımı satıyorum 50 55 tl civarlarında Polo 1.6 tdi almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım piyasası nasıldır sonra satarken sıkıntı çıkarır mı acaba ?

Piyasası gayet hızlı Türkiye'de bolca alınıp satılabilen motorundan anlamayan ustanın olmadığı temiz bir şehir aracı dizel polo. Manueli benim daha çok hoşuma gidiyor o yıllardaki DSG lerde sıkıntı yaşanabiliyor çünkü. Polo alabilirsiniz piyasası hızlıdır çabuk temizini bulur çabuk satarsınız zararada girmezsiniz :)

Piyasası gayet hızlı Türkiye'de bolca alınıp satılabilen motorundan anlamayan ustanın olmadığı temiz bir şehir aracı dizel polo. Manueli benim daha çok hoşuma gidiyor o yıllardaki DSG lerde sıkıntı yaşanabiliyor çünkü. Polo alabilirsiniz piyasası hızlıdır çabuk temizini bulur çabuk satarsınız zararada girmezsiniz :)

Aylarca duran Pololardan haberiniz yok herhalde. :)
Alıcısı olduğu kadar satıcısı da çok fazla var.

Arkadaşlar 2007 Model Focus aracımı satıyorum 50 55 tl civarlarında Polo 1.6 tdi almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım piyasası nasıldır sonra satarken sıkıntı çıkarır mı acaba ?
Focus'tan sonra ufak gelir bence. Satarken doğru fiyatı belirlerseniz elinizde kalmaz.Ayrıca, aynı fiyatlara mk2 leon da bulabilirsiniz.

3 kuruşluk mala 5 kuruş yazmazsanız her zaman piyasası olan arabadır Polo. Kısa sürede elden çıkarırsınız
İşin içine DSG giriyorsa servis bakımlı olanını alın..İyi niyet garantisi sonradan başınızın ağrımaması için önemli...