KAPALI R19 ve Sorunları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Öncelikle selamlar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım.
Yaklaşık 1 hafta önce 2. Araba olarak Jetta'nın yanına R19 almış oldum. Araç 1.6 RNE Alize 180.000KM'de. Ancak bazı sorunları var bunlar hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

1. Motor soğuk iken LPG'de rölanti düzensiz, genellikle stop ediyor. Isınınca veya benzine geçince böyle bir sorun yok.
  2. Sağ ön lastik 2-3 CM geride ancak araçta çekme sorunu yok. Sadece çamurluğa sürtüyor bazen. Bu ciddi bir sorun mu?
  3. Vites yolları çok kötü. Ya da Jetta'dan sonra bana öyle geliyor. Genellikle vitesleri karambole atıyorum şanslıysam geçiyor. 2 yerine 4'e atıp yokuşta kaldığım çok oldu. Vites yolları için bir şey yapmak mümkün mü?
  4. Arka cam rezistansı çalışmıyor. Ve ön havalandırma yönünü değiştiremiyorum. Ön cama ayarlasam bile sürekli ortadan suratıma üflüyor. Konsolu sökmek gerekir mi?

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Benzin hortumları ve birkaç müşür değişimi yapılıyor. Araç yine sanayide yatacak..

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yeni konu açmadan buradan sorayım aklıma takılan bir şey var. Araç sıcakken genelde boşta viraj ya da kavşak dönerken stop ediyor tekrar hemen marşa bastığımda marş motoru çeviriyor ama boşa çevriliyormuş gibi bir ses geliyor. Motor start almıyor. Kenara çekip 5-10 saniye bekledikten sonra direkt marş alıyor. Motor sıfırlandı akü değişti hala bu sorun var. Neyden kaynaklanıyor olabilir? Bütün sorunları çözüldü çok şükür tek bu kaldı. Motor şişmesi diye buna mı diyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım