KAPALI Radarda kırmızı ışıkta geçmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Tam gaz giderken sarı yandı ardından kırmızı gördüm geçtim ama bi baktım aynaya herkes durdu sağda gözüm ilişti radar aracını ama sonra hiç çevirme olmadı. Korkulu bir bekleyiş içinde olamam gerekli mi sizce ceza makbuzu gelir mi eve?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Trafik cezaları artık posta ile gönderilmeyecek diye okumuştum. Elektronik ortamdan görülebilecek. Ruhsat sahibinin e-devlet şifresiyle giriş yapılıp oradan öğrenilebilir. Veya nette plaka sorgulatarak da ceza öğrenme yolları var fakat en garantisi e-devlet'tir.
Bu uygulama ne zaman başladı bilmiyorum ama şubat ayında maalesef 55 hız sınırı yolda 56 ile radara girdim eve posta geldi. Yinede bir kontrol edin derim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,823
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu uygulama ne zaman başladı bilmiyorum ama şubat ayında maalesef 55 hız sınırı yolda 56 ile radara girdim eve posta geldi. Yinede bir kontrol edin derim
Yeni daha çok yeni ama her ilde henüz oturtamadılar. Zaman içerisinde tamamen elektronik ortamdan görülecek. Şimdilik bazen posta geliyor, bazen elektronik ortamda gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım