Renault Vel Satis 3.0 dCi v6

Gökay

Profesör
8 Eyl 2016
53
57
1,010
Olgun bir insan konuşması yok sizde büyük ihtimal genç bir arkadaşsın başkasının malına "çok kötü" denmez beğenmedim dersin hadi çok kötü dersin hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dersin geçersin

Neyse zamanla alışırsın

dikkat ettim bu kisi assagi yukarı her acilan konunun altına "sat bu arabayi elinde patlar, sat bunu kaza yapsan icinsen cikamazsin, cok çirkin araba" gibi felaket tellallığı yada kötüleme yapiyor. içinin mutsuzluğu foruma vurmuş.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Aracınızla ilgili görüşlerinize katılıyorum. Reno şu arabayı Mercedes in S kasası hacminde sedan bir kasada üretseymiş bugün işler farklı olurmuş bence. Tasarım konusuna yani dış hatlarına değinmeden geçiyorum sebebi malum. Ancak iç mekan anlamında bugün bile benim diyen pek çok almanı bozar. 80 li yılların ortasında bi r25 baccara modeli vardı. Dünyanın ilk navigasyonlu modeliymiş. Az çok bilenler vardır. O dönemdeki emsallerine baktığımda bugünkü audiler vw ler hatta çok üst sınıf olmayan bmw mercedesler bile yanında basit ve sıradan kalıyormuş. Keza ondada aynı hata yapılmış ve araç liftback kasa üretilmiş. Araç ve donanım olarak r25 isim olarak ise concorde üretimini devam ettirmemekle asrın hatasını yapmış reno. O donanım concorde kasasında olsa ve biraz daha günceli piyasada bulunabilse bugün bile düşünmeden alırdım. İyi günlerde kullanın kazasız belasız.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Bende Öyle Düşünüyorum Bir Tur Kesinlikle Atılması Gerekli , Aslında Çirkin Bir Araç Değil , Tabi İnsanlar Alışılagelmiş Modelleri Tercih Ettikleri İçin Çoğu Kişiye Öyle Gelebilir , Şahsen Yolda Her Zaman Görülmeyen Nadide Araçlardan Birisidir Benim Gözümde , 2 Tona Yaklaşan Ağırlığı Hiçte Gücenmeden Kaldıran 6 Silindir Dizel Motor 177Bg 350Nm Güç Hiçte Küçümsenemez , Birde İşin İçine Bu Torku 1800 Devirde Alınca Tadından Yenmiyordur Demeden de Geçmek İstemiyorum :) Tekrardan İyi Günlerde Kullanın :)

Konu ile alakasız ama sırf merakımdan soruyorum? Neden her kelimenin baş harfini büyük yazdınız? Okurken gerçekten zor oluyor..

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Konu ile alakasız ama sırf merakımdan soruyorum? Neden her kelimenin baş harfini büyük yazdınız? Okurken gerçekten zor oluyor..

Alışkanlık aslında bilemiyorum yazarken daha hızlı yazıyorum sanırım el alışkanlığı olduğu için. :(

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Tamamını büyük harf yazdığınızda başlık kısmında ilk harf haricini küçültüyor ama konu içindede öylemi bilmiyorum.

DieselPower

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
10
31
595
İstanbul
Vel Satis ve döneminde çıkan rakibi Opel Signum, ilk çıktığında baya bi ilgimi çekmişti. Vel Satis'i de ilk Behçetoğulları getirmişti İstanbul'da hatta. Hatırlayanlar olabilir karakteristik bi plakası vardı sonu 8000 miydi öyle bir şeydi, bayinin müdürü kullanıyordu. Ben hala beğenirim bu aracı oldukça asil ve şimdiki Latitude veya Talisman'dan daha premium. Keşke yine böyle özel araçlar üretilse..

Bu arada ne gibi sorunlar yaşadınız araçta ?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Araç çoğu kişiye çirkin gelsede bence değişik bir havası var. İçi muhteşem görünüyor. Konforunu beğenmemenize şaşırdım çünkü bulutların üzerinde bir hissiyat verecekmiş gibi duruyor araç. 3.0 v6 motoru ise baya merak ettim doğrusu. Kazasız belasız kullanın, çok nadide bir parça her ne kadar çıtır bir çirkinliği de olsa :).

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@ebd1660 hocam araç galiba satılık sahibindende aynı plakaya sahip olanını gördüm de. Birde sıfır motor atmışsınız galiba.

ebd1660

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
24
77
635
Araç satılık ilanı var sahibinden de benim ilanım sıfır motor benden önceki sahibi taktırmış yağsız kaldığından dolayı araçta yaşadığım sorunları şöyle sıralıyım Turbo üflüyordu sıfır turbo almak gerekti Türkiye de bulamadım getirtmek için Garrett Güven Turbo ya ulaştım çok yüksek bir rakam çıkardılar 2-3 ay kadar beklemem gerektiğini ödemeyi hemen aldıklarını söylediler bende bekleyemeyeceğim için tehlikeli olduğu için başka biyerlerden bulmaya çalıştım Bulgaristan da hasarlı Vel Satis aramaya başladım buldum aracı gittim turbosunu değiştirdim. Motor kulakları özelliğini kaybetmiş aracı sarsıyordu onları değiştirdim 1 hafta önce başka kayda değer büyük bi sorun yaşamadım

Efe

Takipçi
4 Ara 2019
2
0
10
44
Tekirdağ
Marka
Dacia
Araç satılık ilanı var sahibinden de benim ilanım sıfır motor benden önceki sahibi taktırmış yağsız kaldığından dolayı araçta yaşadığım sorunları şöyle sıralıyım Turbo üflüyordu sıfır turbo almak gerekti Türkiye de bulamadım getirtmek için Garrett Güven Turbo ya ulaştım çok yüksek bir rakam çıkardılar 2-3 ay kadar beklemem gerektiğini ödemeyi hemen aldıklarını söylediler bende bekleyemeyeceğim için tehlikeli olduğu için başka biyerlerden bulmaya çalıştım Bulgaristan da hasarlı Vel Satis aramaya başladım buldum aracı gittim turbosunu değiştirdim. Motor kulakları özelliğini kaybetmiş aracı sarsıyordu onları değiştirdim 1 hafta önce başka kayda değer büyük bi sorun yaşamadım

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,365
7,204
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Konu hortlamış :D aradan 3 yıl geçmiş büyük ihtimal satılmıştır ama satılmadıysa testi gelse güzel olur

Efe

Takipçi
4 Ara 2019
2
0
10
44
Tekirdağ
Marka
Dacia
merhaba Velsatis ile ilgili 3 yıl olmuş tanıtımınız. kullanmış birisi olarak soruyorum size ciddi olarak almayı düşündüğüm bir araç var 3.0 dci V6 motor Velsatis otomatik dizel bir araç Türkiye şartlarında biliyorsunuz çok yüksek rakkam larda bütçem el vermediği için bu araç beni tatmin eder diye düşünüyorum arabalardan anlıyan biriyim tutulmadığınıda biliyorum benim sorum şu bana sürekli sorun ve problem yaşatırmı aktif kullanımda zırt pırt yolda bırakırmı en çok merak ettiğim bu kaldı ki bu araçtan anlıyan ustada yok bulunduğum yerde yorumunuz nedir?

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Sevdiğim bir araba konu hortlamışken sorayım. Satıldı mı satıldıysa yerine ne alındı?

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım