rio'CAN'ım

berkayyesil

Asfalt Kurutucu
20 Eki 2016
9
11
595
Selamun aleykum,
3 ay önce almış olduğum kia rio 1.4 crdi fancy paket (2013) aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım :)
Aracımı 120 binde aldım yaşına göre kilometresi baya fazlaydı ama içi olsun dışı olsun nokta hatasız ve kazasız olduğu için kilometreyi pek dert etmedim diyebilirim.üstünde lassa 4 mevsim lastikleri var aşırı kötü hiç beğenmedim :/

Ceed ve Sportage testi var ama Rio testini çok aradı gözlerim aracı almadan öncede bakıp durdum türkiyede 1 tane düzgün kia rio testi yok bunu güzel yapsa yapsa otopark yapar :(
IMG_5129.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_5195.JPG
    IMG_5195.JPG
    273 KB · Görüntüleme: 333
  • IMG_6166.JPG
    IMG_6166.JPG
    183.8 KB · Görüntüleme: 262

berkayyesil

Asfalt Kurutucu
20 Eki 2016
9
11
595
difüzor , ön lip , sporty paket jantları ve spoiler yapmayı düşünüyorum.Güzel spoiler ve difüzor önerileriniz varsa link atarsanız sevinirim.Yaza doğru yapmayı planlıyorum.
Amerikan park ve sis farlarını beyaz yapmayı düşünüyorum birde arka stopları karartmayı düşünüyorum ama beyaz araçta kötü durur mu sizce

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
difüzor , ön lip , sporty paket jantları ve spoiler yapmayı düşünüyorum.Güzel spoiler ve difüzor önerileriniz varsa link atarsanız sevinirim.Yaza doğru yapmayı planlıyorum.
Amerikan park ve sis farlarını beyaz yapmayı düşünüyorum birde arka stopları karartmayı düşünüyorum ama beyaz araçta kötü durur mu sizce
hocam gozu kor edıcı bılmemne 6000k vb seyler yaptırmayın bırde gunduz gıderken gunduz farı ıle beyaz sıslerı acmayın baska bırsey ıstemem sızden

berkayyesil

Asfalt Kurutucu
20 Eki 2016
9
11
595
yok yok öyle göz rahatsız edicilerden almayacağım bende çok rahatsızım apaçiler açıp geziyor :/

herkese teşekkürler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım