Rütbe-Derece

• Konuyu başlatan BilginGokay
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

BilginGokay

Ziyaretçi
Üyeleri derecelendirme basamakları nasıl neye göre derece kademe rütbe artacak ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,407
Marka
Ford
İsminin üzerine tıkla. Kendi profil sayfan geldiğinde, profil resminin altında ödül puanları yazar. Orada puanın üzerine tıkladığında kriterler gelecektir.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
3,245
Marka
Hyundai
İsminin üzerine tıkla. Kendi profil sayfan geldiğinde, profil resminin altında ödül puanları yazar. Orada puanın üzerine tıkladığında kriterler gelecektir.
Abi bu sendeki aktif üye vb. rütbeler neye göre veriliyor ? Hiçbir yerde bulamadım da.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,407
Marka
Ford
Abi bu sendeki aktif üye vb. rütbeler neye göre veriliyor ? Hiçbir yerde bulamadım da.
Vallahi kardesim forum yeni acildi malum hepimiz acemisiyiz ama tahminimce yaptigin yorumlarin sayisi, begeni sayilarin ve odul puani gibi seylere gore aktif uye vb isimler veriliyor.

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
Beğeni puanı
10,784
Marka
Hyundai
Bu senkromecci şeysi nedir. Neye göre veriliyor. Bunun sıralası nasıl yapılıyor.

Berkin

Panpa
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
12,412
Marka
Honda
Moderatör tarafında düzenlendi:

İstanbullu

Panpa
Beğeni puanı
10,784
Marka
Hyundai

Berkin

Panpa
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
12,412
Marka
Honda
Dereceler çok gayrı ciddi geldi bana :) . Apaçilikle alakam yok mesela. Yada ismimin altında taklacı güvercin yazması pek hoşuma gitmez.
Ciddiye almayın, keyfini çıkarın :) Hepimiz güzel vakit geçirmek ve biraz da olsa eğlenmek için buradayız.

İstanbullu

Panpa
Beğeni puanı
10,784
Marka
Hyundai
Ayrıca, ismimin altında, Hangi ilde olduğum, Hangi arabayı kullandığım, Yaşım yazmasını tercih ederim. Ayrıca Spritmonitör.de kodu eklenerek ortalama yakıt tüketim verilerim yazabilir.

Berkin

Panpa
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
12,412
Marka
Honda
Ayrıca, ismimin altında, Hangi ilde olduğum, Hangi arabayı kullandığım, Yaşım yazmasını tercih ederim. Ayrıca Spritmonitör.de kodu eklenerek ortalama yakıt tüketim verilerim yazabilir.
Getirmeyi planlıyorum daha detaylı bilgiler. Birkaç şeyi oturtalım, sonrasında devamı hızlıca gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...