runflat lastik 205/55/r16

kafamdaki lastiklerde hangisini tercih edeyim

• kumho ecsta ps71

Kullanılan: 0 0.0%
  • bridgestone er33

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
başlıkta da belirttiğim gibi akrabamızın 116i aracına 205/55/16 runflat lastik arayışına girdik.
anketteki ürünleri kullanan varsa yorumlarını beklerim.
kendi aracım olan e90 320d’de bridgestone er33 rft kullanıyorum.
benim kendi yorumum ne çok vasat ne çok kaliteli bir lastik olduğu yönde.
aklımdan geçen ilk lastik ankette belirttiğim kumho ps71 rft.
rft ya da rft olmayan modelini kullanan varsa yorumlara belirtmesi benim için çok büyük önem taşımaktadır.
herkese şimdiden teşekkürler.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
perşembe akşamı lastik almaya gideceğim önerileriniz varsa yazmanız benim için çok önemli 🙏🏻🙏🏻

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
RunFlat kullanan çok olmadığı için sanırım konu boş kalıyor arkadaşım , ama yukarıdaki lastiklerden hangisi dersen ben oy verdiğim hankook markasını diğerlerine göre daha alınabilir olarak buluyorum :)

RunFlat kullanmak istemezseniz yine hankooku önerirdim yukarıdaki lastiklerden :)

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
RunFlat kullanan çok olmadığı için sanırım konu boş kalıyor arkadaşım , ama yukarıdaki lastiklerden hangisi dersen ben oy verdiğim hankook markasını diğerlerine göre daha alınabilir olarak buluyorum :)

RunFlat kullanmak istemezseniz yine hankooku önerirdim yukarıdaki lastiklerden :)
hocam akrabamız lastik patlarsa sıkıntıya girer diye çok düşük bir ihtimali göz önünde bulundurarak runflat lastik alıyoruz. dediğin gibi zaten çok az kullanan olduğu için öneri sayısı az oluyor. hankook öneriniz için teşekkür ederim.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
hocam akrabamız lastik patlarsa sıkıntıya girer diye çok düşük bir ihtimali göz önünde bulundurarak runflat lastik alıyoruz. dediğin gibi zaten çok az kullanan olduğu için öneri sayısı az oluyor. hankook öneriniz için teşekkür ederim.

Rica ederim fakat lastik öyle bomba gibi patlayan bir şey değil kaliteli ve düzgün kullanım bakımıyla lastiğin kolay kolay dağılacağını düşünmüyorum fakat aklınızda RFT varsa kesinlikle RFT alın çünkü diğer turlu kafanız rahat etmez :) olur da RFT den vaz geçerseniz konforunuz artar bunu da hatırlatmak isterim :)

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
Rica ederim fakat lastik öyle bomba gibi patlayan bir şey değil kaliteli ve düzgün kullanım bakımıyla lastiğin kolay kolay dağılacağını düşünmüyorum fakat aklınızda RFT varsa kesinlikle RFT alın çünkü diğer turlu kafanız rahat etmez :) olur da RFT den vaz geçerseniz konforunuz artar bunu da hatırlatmak isterim :)
konfor artması ne kelime. benim E90’da kışlıklar rft değil ve kışlığa geçtiğimizde E90 gibi sert bir araçta bile sanki bulut üstünde gidiyormuşum hissi yaşıyorum.
ancak olurda bir kere işimiz düşer diye rft alıyoruz.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Kolay gelsin :) ben rft çok kullanmadım ama önerim hankook markası normal lastiklerde çok iyi rftde niye olmasın diyerek önerdiğimi de belirtmek isterim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım