KAPALI S60'dan V70, S80 veya XC90'a terfi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Arkadaslar, Babam Bugünlerde S60'i satip V70, S80 veya XC90 ile degismeyi düsünüyor. Sizce nasil olur ? 3 kisilik bir aileyiz ve yilda sadece 5.000 km yapiyoruz. Deger mi sizce ?

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Değer mi değmez mi diye düşünmemek lazım durum böyle iken.
Sonuçta S60 ve belirttiğin araçlar arasında ciddi bir sınıf farkı var. Buna bağlı olarak konforu ve aracın verdiği keyif de artıyor.

Ben senin yerinde olsam XC90 için babamı sabah akşam gazlardım :) Bowers&Wilkins almayı unutmayın :)

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Değer mi değmez mi diye düşünmemek lazım durum böyle iken.
Sonuçta S60 ve belirttiğin araçlar arasında ciddi bir sınıf farkı var. Buna bağlı olarak konforu ve aracın verdiği keyif de artıyor.

Ben senin yerinde olsam XC90 için babamı sabah akşam gazlardım :) Bowers&Wilkins almayı unutmayın :)
Yeni kasa alamayacagiz maalesef, 2.el. :D Aractan memnunuz ama Babam bagajdan kaybettigini ve biraz daha büyük bagajli Volvo almak istedigini söyledi.

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
Xc90 yeni kasası olmayacaksa s80 veya arazi versiyonu olan xc70 alın derim, iç mekan olarak sizi gayet güzel tatmin ederler uzun yıllar kullanırsınız.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,365
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
SW arabalara genelde burun kıvıranlar bile Volvo'nun SW aracı dediğinizde bir duraksar. Cenaze arabası kılıklı modellerinden beri farklı bir karizması vardır Volvo'nun SW arabalarının. Markanın bu konuda tecrübesi de yüksektir. Eğer böyle bir düşünceniz varsa V70'i tavsiye ederim. Şahsen trafikte bir V70 görürsem, XC90'a baktığımdan daha fazla bakıyorum :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arkadaslar, S80 buldum bir tane. 2007 model VIP Paket (Yurt disinda Summum donanim) BLISS te var. 230.000 km de arac. 1 parca boya var. Ne dersiniz ?
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...80-vip-edition-otm.dizel-full-298818860/detay

@berkertekin @alfhonso Sizin yorumlarinizi bekliyorum bu arac icin.
Vallahi bu fiyata çok iyi. Km'si biraz yüksek ama koltuklara falan bakınca temiz kullanılmış gibi duruyor. Temiz kullanıldığı taktirde bu motorlar ömürlük neredeyse. Km olarak biraz daha düşüğünü bulamazsam ve ilanda söylendiği gibi araç temizse alırdım. 63 bine yeni clio alamıyoruz yahu.

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Vallahi bu fiyata çok iyi. Km'si biraz yüksek ama koltuklara falan bakınca temiz kullanılmış gibi duruyor. Temiz kullanıldığı taktirde bu motorlar ömürlük neredeyse. Km olarak biraz daha düşüğünü bulamazsam ve ilanda söylendiği gibi araç temizse alırdım. 63 bine yeni clio alamıyoruz yahu.
Symbol de alamıyoruz ahahhaa bencede güzel fiyat D5 o çekişi torku sesi yeter araçta gayet temiz duruyor, kilometre çok sorun edilmemeli

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Symbol de alamıyoruz ahahhaa bencede güzel fiyat D5 o çekişi torku sesi yeter araçta gayet temiz duruyor, kilometre çok sorun edilmemeli
Km'yi ben de pek sorun etmem şayet temiz kullanıldığına kanaat getirirsem. Zira volvo dediğimiz araçlar ömürlük araçlardır ki bu makine de çok temiz duruyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,365
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaslar, S80 buldum bir tane. 2007 model VIP Paket (Yurt disinda Summum donanim) BLISS te var. 230.000 km de arac. 1 parca boya var. Ne dersiniz ?
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...80-vip-edition-otm.dizel-full-298818860/detay

@berkertekin @alfhonso Sizin yorumlarinizi bekliyorum bu arac icin.
Net alınır.
Arabanın iç mekanı hor kullanılmış ama giderilemeyecek şeyler değil. Sahibinin herhalde büyük ve desenli yüzüğü vardı, o direksiyonun başka izahı yok :) Ama çaresi yok değil. Onarılamasa bile en kötü tekrar kaliteli deri kaplanır geçilir. Koltuk ceplerini de sarkıtmışlar vs. Paspaslar km'nin izlerini taşıyor çok normal. Kauçuk paspas, değiştiriliverir. Son bir ekspertize sokturursanız ve temiz çıkarsa, kafanız rahat şekilde alabilirsiniz.

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Net alınır.
Arabanın iç mekanı hor kullanılmış ama giderilemeyecek şeyler değil. Sahibinin herhalde büyük ve desenli yüzüğü vardı, o direksiyonun başka izahı yok :) Ama çaresi yok değil. Onarılamasa bile en kötü tekrar kaliteli deri kaplanır geçilir. Koltuk ceplerini de sarkıtmışlar vs. Paspaslar km'nin izlerini taşıyor çok normal. Kauçuk paspas, değiştiriliverir. Son bir ekspertize sokturursanız ve temiz çıkarsa, kafanız rahat şekilde alabilirsiniz.
Tanidigim bir akrabam var Istanbuldan ondan rica eder, Kendisinden Volvo ya götürmesini isterim. Eger Fiyatta anlasirsakta, Gider Istanbul dan alir gelirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım