Sahibinden Satılık Rc Le Mans

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
jy5vGG.jpg

m2Pr0V.jpg

9m49OQ.jpg

G9Ypl7.jpg

LbaYm1.jpg

VrVgmr.jpg

JQY7mo.jpg

PlqYmN.jpg

YgBj0l.jpg

jy5vGG.jpg

VrVg5j

nO75P5

MdEPYk

RnYbyZ

EPYzlv

LbaYda

bB5gQG

D7M8oZ

Herkese iyi günler. Aracım 2009 model 127.xxx km'dedir. Muayenesini 1-2 ay önce yeni yaptırdım. Tüm bakımları aksatılmadan zamanında yapılmıştır.
-Aracın tüm bakımları Mutlu Performance Halit Mutlu Özmen tarafından yapılmıştır.
-Yağ ve su bakımı 200km önce yapıldı. Yağ filtresi değişti ve Mobil1 Esp Formula 5w30 yağ konuldu. Kırmızı renk Antifrizi konuldu.
-Kurum temizliği yapıldı, bu sırada zincir ve gergiler orjinalleri ile yenilendi. Debriyaj seti orjinali ile değiştirildi. Şanzuman yağı yenilendi. Fren disk ve balatalar orjinalleri ile yenilendi. Amortisör üst takozları orjinalleri ile yenilendi.
-Aracımda ekstra olarak, Ön-arka coilover seti vardır. İstediğiniz gibi yükseltip alçaltabilirsiniz.
-Stage 1 pop-corn yazılımı mevcuttur.
-Komple düz boru ve sonda varex kumandalı egzos vardır. ( orjinal son susturucusu mevcut.)
-Açık hava filtresi ve rahat hava akışı için krom boost boruları vardır. (krom boruların orjinalleri mevcuttur.)
-Makyaj sonrası orjinal led arka stoplar vardır.
-Aracımın herhangi bir kazası yoktur. sadece benzin deposunun altında 10 cm kadar boya vardır. İstediğiniz ustaya yada ekspertize götürebilirsiniz. Benden önceki sahibi de titiz biriydi ve bende aynı titizlikle aracıma bakıyorum. Yıkamasını güvenilir ve kendini kanıtlamış oto detail merkezlerinde yaptırıyorum. Türkiye de toplam 50 Rc Le Mans var. Ben içinde kendimi özel hissediyorum. Eminim yeni sahibi de öyle hissedecektir.
-Fotoğrafları detaylıca ekledim. Fotoğraflardan tatmin olmayan gelip aracımı canlı görebilir.
-İletişim numarası 0538 976 53 50 arayarak ulaşabilirsiniz.
Fiyat: 50.000 TL. Abartılmayacak şekilde pazarlığım mevcuttur.
jy5vGG.jpg

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım