KAPALI Seat İbiza Cupra 1.8 TSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ismet

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
21
5
595
İstanbul
Arkadaşlar Sıfır Cupra 1.8 almayı düşünüyorum çok yakar mı beni yorar mı sıkıntı çıkarır mı sizin düşünceleriniz nedir (testi izledim )

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
2. Ellerine bakarsanız çoğunun mekatronik değiştiğini ve ısrarla motorun temiz olduğunu belirtirler
işte bakın bu zihniyet yüzünden okumayan araştırmayan kulaktan doğma bilgiler ile iş yapan hareket eden epey insan var. söylemiş olduğunuz şey gerçeği yansıtmıyor. 60k da kesin mekatronik değiştiriyor külliyen yanlış bir cümledir

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
işte bakın bu zihniyet yüzünden okumayan araştırmayan kulaktan doğma bilgiler ile iş yapan hareket eden epey insan var. söylemiş olduğunuz şey gerçeği yansıtmıyor. 60k da kesin mekatronik değiştiriyor külliyen yanlış bir cümledir

Senin araban kaçbinde, DSG de herhangi bir sıkıntı, en ufak bir his değişikliği varmı. İlk adlığın gibimi araban. Herşey aynı kondisyondamı ?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İbiza cupra çok sevdiğim bir araba ve baya araştırma yaptım. Arabayı ne kadar sevsemde bu tür sıkıntıları olmadığı kabüllenmek baya salakça olduğu kanaatindeyim

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Arabayı ne kadar sevsemde bu tür sıkıntıları olmadığı kabüllenmek baya salakça olduğu kanaatindeyim

Arabayı kullananların sorun yaşamadığını belirtmesine rağmen,kullanmayan kişilerin ısrarla sorunlu olduğunu iddia etmesini tanımlamam gerekirse "salakça" çok hafif bir ifade olarak kalır kanaatindeyim, en derin saygılarımla.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Arabayı kullananların sorun yaşamadığını belirtmesine rağmen,kullanmayan kişilerin ısrarla sorunlu olduğunu iddia etmesini tanımlamam gerekirse "salakça" çok hafif bir ifade olarak kalır kanaatindeyim, en derin saygılarımla.
Bende kullanıcıların genel olarak diğer forumlarda yazılanları araştırıp yazdım hata bendeki burayı da araştırmalarımı paylaşıyorum herkese arabası ile iyi günler dilerim

Son düzenleme:

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Bende kullanıcıların genel olarak diğer forumlarda yazılanları araştırıp yazdım hata bendeki burayı da araştırmalarımı paylaşıyorum herkese arabası ile iyi günler dilerim

Yaptığın değerli araştırma sonucu çıkarımın 60k km'de kesin mekatronik arızası yaşandığı ise ve bunun aksini söyleyen yüzlerce araç sahibini "salak" yerine koymaksa ya sen araştırma yapma ya da sonuçlarını kendine sakla.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yaptığın değerli araştırma sonucu çıkarımın 60k km'de kesin mekatronik arızası yaşandığı ise ve bunun aksini söyleyen yüzlerce araç sahibini "salak" yerine koymaksa ya sen araştırma yapma ya da sonuçlarını kendine sakla.
Sana söyleyen yok zaten beni engelle mümkünse ciddiye alan alır almaya almaz burası forum isteyen istediği bilgilendirmeyi yapar ayrıca burada 1.4 tsi 180 lik ibiza cupra sahibi varsa o zaten herkesten iyi bilir ve mümkünse her şeyini detaylıca açıklasın bizde bilelim

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Sana söyleyen yok zaten beni engelle mümkünse ciddiye alan alır almaya almaz burası forum isteyen istediği bilgilendirmeyi yapar ayrıca burada 1.4 tsi 180 lik ibiza cupra sahibi varsa o zaten herkesten iyi bilir ve mümkünse her şeyini detaylıca açıklasın bizde bilelim

Burası forum olmasına forum ama bilgi başka şey, sallama başka, insanlara salak demek bambaşka. Sallamasyon çıkarımları bilgi diye yazarsan ona göre de cevap veren olur.

Benden de sana ve senin kafandaki arkadaşlara tavsiye, her vag araç hakkındaki başlıklara girip aynı goygoy muhabbetini yapmaktan kendinizi ve otopark forumlarını kurtarmanız.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Burası forum olmasına forum ama bilgi başka şey, sallama başka, insanlara salak demek bambaşka. Sallamasyon çıkarımları bilgi diye yazarsan ona göre de cevap veren olur.

Benden de sana ve senin kafandaki arkadaşlara tavsiye, her vag araç hakkındaki başlıklara girip aynı goygoy muhabbetini yapmaktan kendinizi ve otopark forumlarını kurtarmanız.
benden de sana tavsiye az biraz sende araştır neyin ne olduğunu gör ona göre yorum yap böyle körü körüne savunma bir şeyi. Şuanda bile bir çok forumda bunun tartışması var kimisi spor araba için gayet normal diyor kimisi de böyle şey mi olur diyor.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Binmediği arabalar hk. Olmayacak şekilde kesin yargılara varan, hele hele salak vb. Benzetmelere kadar gidebilen birisine anlatacak tek bir kelimem dahi yok. Mümkünse benimle aynı arabaya ilgi duymasın,binmesin yeterli. Siz 60000km de kesin mekatronik yapar yorumunuz ile yolunuza devam edin. Ben de arabamın artı ve eksilerilerinin farkında olarak hayatıma devam ediyim. Şöyle bir ortamda bildiğim gerçekleri anlatmanın bir yararı olduğunu düşünmüyorum. Bir kulaktan girip bi kulaktan çıkacağa benziyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Binmediği arabalar hk. Olmayacak şekilde kesin yargılara varan, hele hele salak vb. Benzetmelere kadar gidebilen birisine anlatacak tek bir kelimem dahi yok. Mümkünse benimle aynı arabaya ilgi duymasın,binmesin yeterli. Siz 60000km de kesin mekatronik yapar yorumunuz ile yolunuza devam edin. Ben de arabamın artı ve eksilerilerinin farkında olarak hayatıma devam ediyim. Şöyle bir ortamda bildiğim gerçekleri anlatmanın bir yararı olduğunu düşünmüyorum. Bir kulaktan girip bi kulaktan çıkacağa benziyor.
Kesin mekatronik yapıyor mu dedim yoksa diğer forumlarda bunu mu yazıyor dedim arada büyük fark var usta başı değillim bir şey değillim ayrıca araba sahibi olsam bile kronik problem var mı yok anlayamam belki benim arabaya has bir durum.
Almayı düşündüğüm bir arabayı aylarca araştırıp nesi var nesi yok kullanıcılarından öğrendiğim bilgiler bunlar durduk yere yazdığım bir şey değil aynı şekilde Alfa Romeo 159,Opel İnsignia,C4 Picasso hakkında ne varsa sayabilirim.
Ayrıca beni görmek istemiyorsanız engellersiniz olur biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım