Sen! Piste Hazır Mısın? 2019 | İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Sen! Piste Hazır Mısın? 2 | İstanbul

Keyifli zaman geçirmek için, İstanbul Tuzla Karting Park'da buluşuyoruz!

Daha önce ilkini yaptığımız etkinliğin uzun bir aradan sonra 2.sini gerçekleştiriyoruz. İlk etkinliğimiz sonrası karting pist günlerinin küçük turnuva haline dönüşmesini arzuladık. Hem bu arzumuzu gerçekleştirmek için, hem de keyifli zaman geçirebilmek için 2.pist gününü gerçekleştirme kararı aldık. Etkinliğimiz sonrası yakın çevrede bulunan uygun bir bölgede kahve içip otomobil sohbetimize devam edeceğiz.

Etkinlik Alanı Adresi: Aydıntepe Mahallesi, Aydınlı Yolu Cd., 34947 Tuzla/İstanbul
Etkinlik ile ilgili araç paylaşımı, haber paylaşımı platformu: https://chat.whatsapp.com/Huanek8jyP4EiuxwluIirP
Takipçi etkinliğidir.

Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul 'un ilk etkinliği:
İstanbul, Kartepe Etkinliği

Aktif katılımcı listesi(Güncelleniyor.):
@OzanDnz
@FuckTheFuelEconomy
@2jzihtiyar
@Ali Karaer
@basri Amca
@Mertcan
@GeneralCevdet

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Ordayız!

giphy.gif

Son düzenleme:

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Sitem gibi gözükse de bu yorumun asıl amacı öneridir!

Önceki organizasyonlardan gördüğüm kadarıyla bol keyifli bir etkinlik olacak gibi gözüküyor. Yalnız burada şuna değinmek istiyorum; önceki go-kart etkinliğide anadolu yakasının arka kısımlarında maltepe-kartal-tuzla gibi bir yerde gerçekleşmişti sanıyorum. Naçizane tavsiyem etkinlik yine anadolu yakasında olsun mühim değil fakat şehrin merkezine, boğaza mümkün olan en yakın yerlerden birinde olsa katılım yükselir.Sanıyorum ki listede ismi yazılı olanların büyük bir kısmı öğrenci. Kendimden örnek vermem gerekirse ben fatihte oturuyorum, bana 48 km uzaklıkta belirtilen alan. Avrupa yakasının daha iç kısımlarında oturan ve bu etkinliğe katılmak isteyenler için bu değer artıyor. Benim gibi katılmak isteyip mekanı öğrendikten sonra çekinenler vardır diye tahmin ediyorum. En azından tuzla değilde kadıköy-ümraniye civarı olsa bile herkese bir nebze kolaylık olacağını düşünüyorum. Ne diyorsunuz etkinliğin organizatörü veya organizatörleri :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Sitem gibi gözükse de bu yorumun asıl amacı öneridir!

Önceki organizasyonlardan gördüğüm kadarıyla bol keyifli bir etkinlik olacak gibi gözüküyor. Yalnız burada şuna değinmek istiyorum; önceki go-kart etkinliğide anadolu yakasının arka kısımlarında maltepe-kartal-tuzla gibi bir yerde gerçekleşmişti sanıyorum. Naçizane tavsiyem etkinlik yine anadolu yakasında olsun mühim değil fakat şehrin merkezine, boğaza mümkün olan en yakın yerlerden birinde olsa katılım yükselir.Sanıyorum ki listede ismi yazılı olanların büyük bir kısmı öğrenci. Kendimden örnek vermem gerekirse ben fatihte oturuyorum, bana 48 km uzaklıkta belirtilen alan. Avrupa yakasının daha iç kısımlarında oturan ve bu etkinliğe katılmak isteyenler için bu değer artıyor. Benim gibi katılmak isteyip mekanı öğrendikten sonra çekinenler vardır diye tahmin ediyorum. En azından tuzla değilde kadıköy-ümraniye civarı olsa bile herkese bir nebze kolaylık olacağını düşünüyorum. Ne diyorsunuz etkinliğin organizatörü veya organizatörleri :)

Selamlar! Haklısın, konum olarak seçilen bölge İstanbul’un dışı, merkezi olarak çoğu kişiye yakın değil. Mesafe konusu katılmak isteyenleri caydırabiliyor. Fakat İstanbul’da profesyonel olarak go kart kullanabileceğimiz tek yer Tuzla Karting Park. Pist zemini, araçların kondisyonu, pist süresinin kaydı gibi etkenler öncelikli. Katılım listesinin çoğu Avrupa’dan geliyor. Hatta ben ve Ali, Beylikdüzü’nden geleceğiz. Konuda belirttiğim araç paylaşımı ve haberleşme grubundan bize ulaşırsan ortak bölgede buluşup araç paylaşımı yapabiliriz. :)

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Birşey çıkmazsa bende oradayım,karting'i bilmiyoru ama kahve içmeye kesin gelirim diye düşünüyorum.İki türlü de çok keyifli olacağı kesin :)
sohbet muhabbet ortamı bile keyifli olacaktır, kartinge yetişebilirsen de ayrı bir güzel olabilir :)

Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
sohbet muhabbet ortamı bile keyifli olacaktır, kartinge yetişebilirsen de ayrı bir güzel olabilir :)
Ondan kesin eminim,kaliteli insanlar olduğu zaman zaten ister istemez ortam da,muhabbette saracaktır :)

Bu arada bunu düşünen,organizatörlüğünü yapan ve böyle güzel bir konu hazırlayan @FurkanKarka 'a da kendi adıma ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum :)

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
İlk etkinliğe katılamamıştım. İkinci bu etkinliğe de pazar günü sınavım olmasından dolayı katılamıyorum. İyi eğlenceler. Üçüncüsüne inşallah yaz geliyor bir İstanbul Park etkinliği hiç fena olmaz.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
İlk etkinliğe katılamamıştım. İkinci bu etkinliğe de pazar günü sınavım olmasından dolayı katılamıyorum. İyi eğlenceler. Üçüncüsüne inşallah yaz geliyor bir İstanbul Park etkinliği hiç fena olmaz.
Sağlık olsun :) Önümüzde çok zaman var, İnşaallah bir dahaki etkinliklere diyelim :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Ondan kesin eminim,kaliteli insanlar olduğu zaman zaten ister istemez ortam da,muhabbette saracaktır :)

Bu arada bunu düşünen,organizatörlüğünü yapan ve böyle güzel bir konu hazırlayan @FurkanKarka 'a da kendi adıma ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum :)

Kaan dostum çok teşekkür ederim. 17’sine az kaldı, artık etkinlik günü bol bol muhabbet etmek üzere. :)

İstanbul Park etkinliği mutlaka güzel olur fakat pist günlerini herkes ile denk getirmek biraz zor görünüyor. :) Bu sezon pist günlerine katılacağım, ortak tarihler netleşirse eğer etkinlik konusu olabilir.
Umarım 3.etkinliğe katılabilirsiniz. Go kart ile birlikte sohbet çok keyifli oluyor.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım