Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
27’si olmasın vizeler başlıyor yakın zamanda sıkıntı. 20’si 12.00 iyi bence uzaktan gelecekler de yetişir. Başakşehir’den Tuzla’ya uzun bi yolculuk olacak ama yaz beni de.

Piste bi geliyoruz Furkan hızını alamayıp go cart pistine girmiş arabayla çekiciyi arıyor :da mekanın sahibi de ikna etmeye çalışıyor Furkan’ı oğlum burası küçük arabalar için gel otobana çıkartayım seni hadi koçum hadi canım benim :dsd

Anket çoğunluğu 20’sini gösteriyor. Benim içinde uygun olan tarihti ama demokrasiyi ellere vermeyelim dedik. :D Sizin vizeler de bayağı erken başlıyormuş. Senden daha uzun bir yolculuğum var, Essnyurt’dan yola çıkıyorum. Tahminen 70 kilometre gösteriyor. :(

Go Kart pistine girersem hiç şaşırmayın, arabanın arkası muhtemelen bariyer lastiklerin üzerinde olacak. :D Bak normalde bu durumlara hiç gülmem ama şu durum güldürüyor. :D otoban yetmez, benzin parasını vermeleri lazım ikna etmeleri için. :)

Yakınım ben de o taraflara, gideceğimiz yer için maps 4 5 aktarma gösteriyor. Metroyla pendik e gidip öyle gitsek daha mı iyi olur

Eğer etkinliğe katılmak istiyorsanız ve katılacaksanız arabamda size yer açarım. O kadar yolun toplu taşıma ile gidilmesi çok yorar. Hazır ben gidiyorum, en fazla 5-10 kilometre sapmış olurum. :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Anket çoğunluğu 20’sini gösteriyor. Benim içinde uygun olan tarihti ama demokrasiyi ellere vermeyelim dedik. :D Sizin vizeler de bayağı erken başlıyormuş. Senden daha uzun bir yolculuğum var, Essnyurt’dan yola çıkıyorum. Tahminen 70 kilometre gösteriyor. :(

Go Kart pistine girersem hiç şaşırmayın, arabanın arkası muhtemelen bariyer lastiklerin üzerinde olacak. :D Bak normalde bu durumlara hiç gülmem ama şu durum güldürüyor. :D otoban yetmez, benzin parasını vermeleri lazım ikna etmeleri için. :)

Eğer etkinliğe katılmak istiyorsanız ve katılacaksanız arabamda size yer açarım. O kadar yolun toplu taşıma ile gidilmesi çok yorar. Hazır ben gidiyorum, en fazla 5-10 kilometre sapmış olurum. :)
Olur memnun olurum :) dilimden anlayan biriyle araba muhabbeti yapmayalı uzun zaman olmuştu

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Olur memnun olurum :) dilimden anlayan biriyle araba muhabbeti yapmayalı uzun zaman olmuştu

Ben de memnun olurum hocam, aynı şekilde uzun zaman oldu güzel bir araba muhabbeti yapmayalı. Özelden konum bilgisi ya da telefonunuzu paylaşırsınız müsait bir zamanınızda. Dönüşü de beraber yaparız. Hem Renault sevmiyorsanız biraz Coupe’nin tadına bakmış olursunuz sürücü direksiyonunda :)

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford

Bakarım yarın büyük ihtimalle hem fiyat bilgisi de almış oluruz ya da randevu gibi bir şey gerekiyor mu yer ayırtma gibi ben gider konuşurum..

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Ben de memnun olurum hocam, aynı şekilde uzun zaman oldu güzel bir araba muhabbeti yapmayalı. Özelden konum bilgisi ya da telefonunuzu paylaşırsınız müsait bir zamanınızda. Dönüşü de beraber yaparız. Hem Renault sevmiyorsanız biraz Coupe’nin tadına bakmış olursunuz sürücü direksiyonunda :)

Beni de al madem piknik tüpünü de alayım cümbür cemaat gidelim hazır sapmışken tam yolumuzdan çıkalım :d

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Bir münübüs kiralayalım edirne den tuzlaya kadar toplaya toplaya gelirsiniz ehdhhdhds

Bakarım yarın büyük ihtimalle hem fiyat bilgisi de almış oluruz ya da randevu gibi bir şey gerekiyor mu yer ayırtma gibi ben gider konuşurum..

Ahahahahah. Minibüs'ün üzerine de "Otopark.com" un stickirini yapıştırırız. En önde lise gezilerinde ki öğretmenler gibi otururuz çekirdek çitleye çitleye gideriz piste. :D

Randevu konusunu telefondan soracaktım; yüz yüze konuşup fiyat almanız çok daha sağlıklı olur hocam. :)

Beni de al madem piknik tüpünü de alayım cümbür cemaat gidelim hazır sapmışken tam yolumuzdan çıkalım :d

Habdnansnsn :ds Ulan biri görse ne dicez otomobil forumuyuz ama herkes otostopla geliyor :dsdd

Ahahaha. Petrolhead olduk ama petrolümüz yok. Benzin olmuş 7 tl. Toplu ulaşım desen fiyuv... Bagajda da kamp sandalyesi var, gitmişken ormanlık oralar. Bi küçük rakıyla mangal yapalım. :D
Yapacak bir şey yok bende genelde araç olmuyor annem kullanıyor bakalım denk gelirse arabayla gelirim olmazsa 3-4 vasıta da beni bekliyor..

Hocam konum olarak haberleşebilirsek sizi de alabiliriz.

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Ahahahahah. Minibüs'ün üzerine de "Otopark.com" un stickirini yapıştırırız. En önde lise gezilerinde ki öğretmenler gibi otururuz çekirdek çitleye çitleye gideriz piste. :D

Randevu konusunu telefondan soracaktım; yüz yüze konuşup fiyat almanız çok daha sağlıklı olur hocam. :)

Ahahaha. Petrolhead olduk ama petrolümüz yok. Benzin olmuş 7 tl. Toplu ulaşım desen fiyuv... Bagajda da kamp sandalyesi var, gitmişken ormanlık oralar. Bi küçük rakıyla mangal yapalım. :D

Dur lan o benim müşterim sen şimdi topluyorsun böyle adam inerken de dayanamayıp al Furkan o kadar zahmet ettin deyip üç beş ateşlicek bırak Emre benim olsun zengin gibi :d

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Dur lan o benim müşterim sen şimdi topluyorsun böyle adam inerken de dayanamayıp al Furkan o kadar zahmet ettin deyip üç beş ateşlicek bırak Emre benim olsun zengin gibi :d

Ben arabamda kek, su, hatta sürücü koltuğu ikram ediyorum hocam. @Emresildir05 Hocam ile bizim Renault bağımız var, ayıramazsın. Sen BMW ile gelirsen ne ateşlersek ateşleyelim kaçarımız olmaz :d

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford

Olabilir bakalım en azından merkezi bir yere gelirsem daha kolay olur ulaşım.

Hocam megane f7r yani çok cazip @FurkanKarka

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
En mantıklısı hocam, beraber bir etkinlik yapıyoruz madem birbirimizi uğraştırmayalım yol ile. (K4M çaktırmayın.)

Siz gelin yeterli. Bi de Karting'de pek uzmanlığım yok, yol verirseniz o da yeterli. :D

Ne yalan söyleyeyim benimde öyle ciddi bir tecrübem yok açıkçası.
Gece sersemliği yanlış olduğunu bile bile yazdım aslında da işte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım