Sierra 2.0 GLS Şamandıra

SelinTilbe

Selin Tilbe Yazıcı
Senkromeççi
6 May 2020
17
35
70
29
İstanbul bostancı
Marka
Ford
Merhabalar,

90 model sierra 2.0 GLS aracım var. Şamandıranın değişmesi gerekiyor ancak parçayı bulamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hoşgeldiniz, forumda bir tane daha Sierra sahibi görmek hoş, eğer sıfır orijinal parça bulmakta zorlanıyorsanız Türkiye'de Ford camiasında çok iyi bilinen Cenk Bey var, aşağıdaki profilden iletişim kurarsanız size yardımcı olacaktır kendisi Ford parçacısıdır ve elinde 3 tane Ford Sierra Sapphire bulunmaktadır.Eğer ikinci el parça ya da daha uygun parça araştırırsanız da benim burada bildiğim bir kaç çıkma parçacı yerler var çok daha uyguna hallederler ama şamandıra gibi önemli bir parçada Cenk Bey size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşgeldiniz, forumda bir tane daha Sierra sahibi görmek hoş, eğer sıfır orijinal parça bulmakta zorlanıyorsanız Türkiye'de Ford camiasında çok iyi bilinen Cenk Bey var, aşağıdaki profilden iletişim kurarsanız size yardımcı olacaktır kendisi Ford parçacısıdır ve elinde 3 tane Sierra bulunmaktadır.Eğer ikinci el parça ya da daha uygun parça araştırırsanız da benim burada bildiğim bir kaç çıkma parçacı yerler var çok daha uyguna hallederler ama şamandıra gibi önemli bir parçada Cenk bey size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar dilerim.

1993 Ford Sierra 3.0 V6 Duratec 24V
1993 Ford Sierra 5.0 V8 Sbf 302
1993 Ford Sierra 2.0 Dohc 4x4

bioyu kes

SelinTilbe

Selin Tilbe Yazıcı
Senkromeççi
6 May 2020
17
35
70
29
İstanbul bostancı
Marka
Ford
Merhabalar hoşbuldum,
Ustam cenkk-rs ile tanışıyor kendisinden temin edemedik. Bu nedenle alternatif ne olabilir diye destek almaya çalışıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,803
3
9,780
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Otoparkı takip edip bildiğinize göre taunus projesinde parça tedarikçisi "aloparca" olmuştu , dilerseniz sitesinde oldu da bulunmasa bile telefon ile irtibata geçip sormanız iyi olabilir gibi duruyor , elbette yapmadıysanız , yada uyumlu bir sistem bakılabilir örneğin fiesta 1.4 gibi araçlarla sistem benzer şekildeyse uydurulabilir diyede düşünüyorum. Kolay gelsin , iyi forumlar.

SelinTilbe

Selin Tilbe Yazıcı
Senkromeççi
6 May 2020
17
35
70
29
İstanbul bostancı
Marka
Ford
Otoparkı takip edip bildiğinize göre taunus projesinde parça tedarikçisi "aloparca" olmuştu , dilerseniz sitesinde oldu da bulunmasa bile telefon ile irtibata geçip sormanız iyi olabilir gibi duruyor , elbette yapmadıysanız , yada uyumlu bir sistem bakılabilir örneğin fiesta 1.4 gibi araçlarla sistem benzer şekildeyse uydurulabilir diyede düşünüyorum. Kolay gelsin , iyi forumlar.

Merhaba,

Teşekkür ederim öneriniz için henüz iletişime geçmemiştim aloparca ile birde şansımı oradan deneyeyim.

İyi forumlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım