HABER Sıkı Takipçi Quizi - Kazanana Takipçi Paketi Hediye Ediyoruz!

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Bugün uzun zamandır ortada olmayan Quiz serisine güzel bir hediye ile geri dönüyoruz. Geçtiğimiz hafta satışa sunduğumuz Takipçi Paketini kazanan bir kişiye hediye edeceğiz.​

Birden Fazla kazanan olması durumunda kazanan kişiyi kura ile belirleyeceğiz.

Takipçi Paketini Satın almak için Instagram Profilimizdeki Link’e tıklayarak Whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz.

[WpProQuiz 17]​

[WpProQuiz_toplist 17]​

Read the whole post here.

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
70 puan aldım :(
Bu arada yeni üyelikler ve çoklu üyelikler için önlem alınmıştır umarım. Ödül gerçek hak edene gitsin :)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Güldük eğlendik güzel düşünülmüş ama suistimale açık bir yarış ne yazık ki. Kura sistemi kesinlikle daha adil olurdu. Gurur yapıp ofisin camlarını indirmeye gelebilirler. :D

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Yeni üyelik ve çoklu üyelik durumu konusunda önlem alınırsa güzel olur. Bence Berkin bunu düşünmüştür :D

ikaanbozkurt

Profesör
20 Eyl 2016
122
249
1,435
Instagram linkine tiklayamiyorum, hiçbir yorum vs yapmadığım halde Instagram hesabindan biri beni engellemis, engelleyen arkadaşın kullandığı şeyi merak ediyorum...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım