KAPALI Siz olsanız ne alırdınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Merhaba arkadaşlar , arkadaşıma b sınıfı benzinli bir araç bakıyoruz , şehir içi kullanacak , öncelikle otomatik vites olmazsa olmazımız , yakıt tüketimi az olan ve rahat, konforlu bir araç olsun istiyoruz. O kadar çok marka modele baktık ki hiçbirini gözümüze kestiremedik. Araştırmalarımız sürüyor, sizin de fikrinizi almak istiyorum.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Comfortline 59.500,00 TL
Skoda Fabia 1,2 TSI DSG / 110 HP
58.200 TL

Donanım farkı nedir ?

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bütçe varsa şuanda kullandığımız poloyu öneriyorum. Ama fabia'da çok iyi. Bagajı polodan büyük. Ama polo daha kaliteli bir iç mekana sahip. Fabia'nın Style donanımı ile karşılaştırıyoruz. Poloda comfortline donanımda anahtarsız çalıştırma yok. Fabiada var. Ekran fabia'da 6.5 inç poloda 5 inç. Poloda arka park sensörü yok. Fabiada var. Donanım olarak fabia daha dolu bir araç. Ama konfor, yol tutuş konusunda bence polo daha iyi.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bende skoda fabia tavsiye ederim. Polo ya o kadar çok para vermeye gerek yok kaldı ki Mart ayında araç kasa değiştirecek. Fabia nin değiştirmesine daha çok var. Fabia daha dolu bir araba polo ya nazaran, aynı zamanda daha geniş. Bu arada motor konusuna gelince fabia daha performanslı bir motora sahip ve kullandığı motor 1.2 golf ile aynı. Kısaca fabia alın hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım