KAPALI Sizce 2006 Model Audi A4 2.0 TFSI quattro B7 Aracımı Değiştirmeli miyim?

Tatarzapata

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
109
79
585
37
Marka
Audi
Arkadaşlar günaydın. Bu konuya benzer bir konu aradım fakat göremedim eğer ben bulamadıysam orası ayrı tabi. Çok severek kullandığım araç başlıkta belirttiğim gibi 2006 model Audi a4 2.0 tfsi quattro. Araçta değişen boya vs yok kmsi de 89000 de anlaşılacağı üzere araç garaj arabasından farksız. Arabayı değiştirip model yükseltme konusunda kararsızım bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Araç satıldıktan sonra üstüne yaklaşık en fazla 30 35 bin ekleyebilirim haliyle de 200 beygir quattro araçdan inip başka araca bindiğimde performans olarak aynı seviyede ve aynı temizlikte araç bulamamaktan endişeliyim. Bu konuda sizce satıp model yükseltilmeli mi yoksa beklenilmeli mi tavsiyelerinize ihtiyacım var kafam çok karışık. Şimdiden zahmet edip okuduğunuz için teşekkür ederim.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Guclu ve hacimli motor, ZF sanziman, yasina gore dusuk sayilabilecek bir km ve temiz araba. Acikcasi satilacak bir araba degil. Bu devirde o performansta araba zor bulunur. Ha bulunmasina bulunur da ustune eklenecek para 30-35 ile kalmaz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım