Skoda Superb III 1.4 TSI Active

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Teşekkür ederim.
Evet, baz donanım. Bence de manuel klima yakışmıyor bu model yılındaki d sınıfı bir araca.. Otomatik olsaydı çok şey değişir miydi? Hayır, fakat yine de insan neden koyulmadığını sorguluyor.
Donanım konusunda korelilerle fransızlar gibi değil bu almanlar, nereden ne kadar kessem kardır mantığı güdüyorlar ne yazık ki.
Arabada Rolls-Royce gibi şemsiye filan bile var, otomatik klima yok :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,079
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bence manuel klima daha iyi eskiden punto vardı ne güzel 1de bile buz gibi oluyodu içerisi. Şimdi üşüyenler bi derece yükselt diye diye fırın ettiriyo içeriyi :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Üstat yok, baz donanımda şemsiye de koymamışlar vicdansızlar. Bagaja iki tane kendim attım, onlarla avunuyorum. :D

En dolusunu kullanma fırsatım oldu donanımsal olarak , harika konforlu bir araçtı üzerinde 19 jant olmasına rağmen , daha etli butlu yanağı düşünemiyorum , şemsiye bagaj fileleri , ayraçlar , çöp kovası yok yoktu... İnsanları nasıl mutlu edeceğini bilen bir firma skoda :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Kış lastiğine geçmiş, taban genişliğini de arttırmıştık. Hem bunlar, hem de düşük sıcaklıklar neticesinde tüketim biraz arttı ama yine de bizim benzinli koca oğlanın ebatları düşününce üzmüyor, bilakis mutlu ediyor. :)

Ben de Elazığda yaşıyorum ben de Skodaya biniyorum :D Bu değerler süper yalnız, bizimki şu soğuklarda hayvan gibi yakmaya başladı da :D

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Ben de Elazığda yaşıyorum ben de Skodaya biniyorum :D Bu değerler süper yalnız, bizimki şu soğuklarda hayvan gibi yakmaya başladı da :D

Süpermiş ;) Varsa forumda daha fazla Elazığlı, buluşma falan ayarlarız.

Ekleme yapmak istiyorum. Fiyat-performans ve bagaj hacmi. :) Bagaj hacmi segmentindeki diğer arabalardan daha iyi oluyor genelde.

İç genişlik ve kullanışlı pratik çözümleri de ekleyebiliriz bunlara, ki bu da bizi simply clever'a götürüyor :)

AYKUL

Asfalt Kurutucu
30 Eyl 2018
69
123
610
İstanbul
Marka
Skoda
Kış lastiğine geçmiş, taban genişliğini de arttırmıştık. Hem bunlar, hem de düşük sıcaklıklar neticesinde tüketim biraz arttı ama yine de bizim benzinli koca oğlanın ebatları düşününce üzmüyor, bilakis mutlu ediyor. :)

Ben dizel superb ile İstanbul'da 6-6,5 arası geziyorum.Benzinli için çok güzel değer.
Ayrıca sis farlarını ne ile değiştirdiniz, siste işe yarıyor mu?Bende normal farlar beyaz sisler sarı çok sinir bozucu.
Not:Sis farlarını normal şartlarda açmıyorum, viraj aydınlatma olarak düşük hızlarda yanıyor.

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
flaşör düğmesine nazar mı değmiş bana mı öyle geldi :)

@cansermo 'nun da dediği gibi, sonradan uyguladığımız bir kromaj o.. yerine pek uyumlu değil, biraz taşıp buton üstüne de geldiği için öyle duruyor fakat o kromaj yokken o kısım çok boş göründüğünden şimdilik böyle kullanmaya devam ediyorum.

Ben dizel superb ile İstanbul'da 6-6,5 arası geziyorum.Benzinli için çok güzel değer.
Ayrıca sis farlarını ne ile değiştirdiniz, siste işe yarıyor mu?Bende normal farlar beyaz sisler sarı çok sinir bozucu.
Not:Sis farlarını normal şartlarda açmıyorum, viraj aydınlatma olarak düşük hızlarda yanıyor.

Sislerim de dahil olmak üzere, iç dış bütün aydınlatmaları led ampullerle değiştirdim. Yoğun siste kullanmadım fakat kısmi siste gayet görünür durumdalardı.. Ayrıca ben de sis farlarını sis olmaksızın asla kullanmam, gizli özelliklerini açtırdım ve sizdeki gibi viraj aydınlatması olarak yanmalarından ziyade pek bir işe yaramıyor.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Süpermiş ;) Varsa forumda daha fazla Elazığlı, buluşma falan ayarlarız.

İç genişlik ve kullanışlı pratik çözümleri de ekleyebiliriz bunlara, ki bu da bizi simply clever'a götürüyor :)
Elazığda galiba yok da Malatyada @BerkayT var kendisi çok yakın arkadaşımdır, @dthhasan var Hasan abi, olmazsa bir gün beraber Malatyaya gidelim :)

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Fiyat güncellenmiştir. Araba ile birlikte 6000 liralık kışlık lastikleri ve RS jantları da veriyorum. Forumdaki arkadaşlara 110 bin liraya bırakırım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım