ferfurkan

Furkan Ceylan
Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
150
30
995
Hem bakım zamanı yaklaştı hem de kış’a hazırlık için emektar Clio’umuzu Mobil 1 Center şubesinde hızlı bakıma soktuk.
Size en yakın Mobil 1 Center’ı bulmak için, www.mobil1.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​

Okumaya devam et...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
İkisi de doğrudur, sorunsuzluk kavramı bakımlılığı da kapsayan çatı bir kavram olduğundan tartışmak biraz yersiz.

Bakımsız sorunsuz araç gördünüz mü?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
O değilde videoda beynim eridi , Sinan ağabey 5W-40 5.1 L. yağ olarak ek bilgi sağladı bize , ondan sonra oradaki sorumlu araç için öncelikle mobil super 3000 önerdi daha sonrasında mobil1 esp önerdi iki yağda 5W-30 , sonrasında araca 4 Litre ESP 5W-30 eklendi , daha sonrasında ise mobilin kendi antifrizli cam suyu varken başka bir markanın bidonunu gördük ve cam suyu dolduruldu yetmedi servis sıfırlaması yapılmadı araca :D

Dip not ; tamam 5w-30 araca uygun olabilir ağam sözüm yok video için konuşuyorum :D

Son düzenleme:

lmter224

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2019
121
90
510
İstanbul
Sorunlu araba gayette var bence. eski kasa land roverin bir modelinde camlar bozuluyor ve kapı içine düşüyor düşmesin diye silikonla yapıştırıyorlar :D :D :D aracın modelini tam hatırlayamadım

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bakımsız sorunsuz araba vardır.Bakımlı sorunlu araba da vardır.Bakımlı ve sorunsuz araba en kralıdır teşekkürler.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım