KAPALI Stop Lambasina etiket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim ben 1 ay önce kaza yaptım tutanak tutuldu tutanağın süresi 1 ay imiş aracımın motoru arizaliydi 1 ay içinde yaptiramadim yandı tutanak arka stop Lambasina etiket veya sticker tarzı birşey yapıştırsam trafikte bir sıkıntı yaşar mıyım şuanda tamir ettirecek maddiyatım yok birde cidden tutanağın 1 ay süresimi var iyi forumlar

Ekli dosyalar

• SAVE_20191229_110545.jpg
    SAVE_20191229_110545.jpg
    497.7 KB · Görüntüleme: 0

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bant derken bildiğimiz folyo tarzımı bilgi verebilirmisiniz Musayit seniz

Bir arkadaşımın stobu kırılmıştı, pahalı diye almadı sudan etkilenmeyen bant yapıştırmıştı. Muayene zamanı gidip mecburen aldı ama öyle geçmiyor.

Folyo değil normal koli bandının renklileri gibi düşünebilirsiniz kırmızı, turuncu vs. Önemli olan sudan etkilenmemesi. Bahsettiğim şekilde 1-1,5 yıl İstanbul'da öyle kullanıldı araba herhangi bir sorun yaşamadı polislerle. Yalnız onun kırığı engelleyen bir yerde değildi. Far yanınca, sinyal verince vs. dışarıdan sorunlu bir görüntü yoktu. Ampule denk gelen bir yerdeyse, bant ile orası kapanacaksa farklı bir çözüm bulmak gerekir güvenlik açısından.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim ben 1 ay önce kaza yaptım tutanak tutuldu tutanağın süresi 1 ay imiş aracımın motoru arizaliydi 1 ay içinde yaptiramadim yandı tutanak arka stop Lambasina etiket veya sticker tarzı birşey yapıştırsam trafikte bir sıkıntı yaşar mıyım şuanda tamir ettirecek maddiyatım yok birde cidden tutanağın 1 ay süresimi var iyi forumlar
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum fakat burada ankarada stop tamircileri var. Gösterdiğiniz yere parça kaynatırlar 50-150₺ nıza mal olur.Ha hiç param maddi durumum yok diyorsanız internete Duck Tape diye yazın, karşınıza çıkacak olan gri banttan alın.Çok kuvvetlidirler hem tamponu hem de stobun parçalanmasını engeller bir müddet idare edersiniz.

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Evet bende zaten sinyallerini frenini engellemeyecek şekilde arıyordum çok sağolun
Bir arkadaşımın stobu kırılmıştı, pahalı diye almadı sudan etkilenmeyen bant yapıştırmıştı. Muayene zamanı gidip mecburen aldı ama öyle geçmiyor.

Folyo değil normal koli bandının renklileri gibi düşünebilirsiniz kırmızı, turuncu vs. Önemli olan sudan etkilenmemesi. Bahsettiğim şekilde 1-1,5 yıl İstanbul'da öyle kullanıldı araba herhangi bir sorun yaşamadı polislerle. Yalnız onun kırığı engelleyen bir yerde değildi. Far yanınca, sinyal verince vs. dışarıdan sorunlu bir görüntü yoktu. Ampule denk gelen bir yerdeyse, bant ile orası kapanacaksa farklı bir çözüm bulmak gerekir güvenlik açısından.

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Hangi şehirdesiniz bilmiyorum fakat burada ankarada stop tamircileri var. Gösterdiğiniz yere parça kaynatırlar 50-150₺ nıza mal olur.Ha hiç param maddi durumum yok diyorsanız internete Duck Tape diye yazın, karşınıza çıkacak olan gri banttan alın.Çok kuvvetlidirler hem tamponu hem de stobun parçalanmasını engeller bir müddet idare edersiniz.
Ankara'da oturuyorum fakat Afyonkarahisar da öğrenciyim burada bir araştırma yapayım kaynatma konusu hakkinda

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
Duck tape dediginize baktım ama kırmızı renklisi yok sanırım grisini alıp yapıştırsam üstünde küçük bir yazı nasıl olur acaba trafiğe engel olurmu

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Duck tape dediginize baktım ama kırmızı renklisi yok sanırım grisini alıp yapıştırsam üstünde küçük bir yazı nasıl olur acaba trafiğe engel olurmu
Yani polis sizi durdurup kardeşim bunun niye burasında bant var diyeceğini sanmıyorum öyle olsa trafikte araç kalmazdı sadece ortadaki geri vites lambasını engeller o kadar, onun da zaten öbür tarafta bir eşi daha vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım