Şu anki fiyatlar, otomobiller ile kıyasla bir Golf 7 testi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selamlar,
Golf 7 çıktığında Hatchback segmentine devrimleri taşımıştı; 5 inçlik ekrana kocaman diye bakıyorduk, arka kol dayama standarttı ve bunun gibi bir sürü özellik yeniydi. Şu an 0 fiyatlarının uçması sebebiyle ikinci el araçlara yönelen tüketiciler için şu anki gözle Golf 7'yi sizlere bir daha tanıtmak istedik. İyi seyirler...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Herkese selamlar,
Golf 7 çıktığında Hatchback segmentine devrimleri taşımıştı; 5 inçlik ekrana kocaman diye bakıyorduk, arka kol dayama standarttı ve bunun gibi bir sürü özellik yeniydi. Şu an 0 fiyatlarının uçması sebebiyle ikinci el araçlara yönelen tüketiciler için şu anki gözle Golf 7'yi sizlere bir daha tanıtmak istedik. İyi seyirler...

O kol dayama 2011 de japonlarda standard idi ayrica kol dayama bir ozellik degildir :) 5 inch komik bir boyut zaten . Sen diger gelmesi gerekipte olmayan ozelliklerden bahset bence videoda.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
O kol dayama 2011 de japonlarda standard idi ayrica kol dayama bir ozellik degildir :) 5 inch komik bir boyut zaten . Sen diger gelmesi gerekipte olmayan ozelliklerden bahset bence videoda.
O yorumları yaparken amacım Golf'ün 2012'de öncü bir nitelik taşıyor olduğunu düşünmemdir. Evet kol dayama özellik olmayabilir fakat o sıralarda 5 inçlik ekranlar hiçbir kompakt hatchback'te bulunmazken Golf'te vardı. Ben Golf taraftarı falan da değilim fakat donanımsal olarak üst düzey bir seviyede olduğunu bence söylemek lazım.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
O yorumları yaparken amacım Golf'ün 2012'de öncü bir nitelik taşıyor olduğunu düşünmemdir. Evet kol dayama özellik olmayabilir fakat o sıralarda 5 inçlik ekranlar hiçbir kompakt hatchback'te bulunmazken Golf'te vardı. Ben Golf taraftarı falan da değilim fakat donanımsal olarak üst düzey bir seviyede olduğunu bence söylemek lazım.

adaptif süspansiyon,adaptif cruise control,yorgunluk algılama gibi donanımları da sundular sadece ekranı değil 2012 için gayet iyiydi. şimdiki golf 7.5 ta da hareket algılayıcı ekran ve hayalet ekranı sundular sanırım sınıfında ilk.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
adaptif süspansiyon,adaptif cruise control,yorgunluk algılama gibi donanımları da sundular sadece ekranı değil 2012 için gayet iyiydi. şimdiki golf 7.5 ta da hareket algılayıcı ekran ve hayalet ekranı sundular sanırım sınıfında ilk.
Kagit uzerinde var o. Onlari isteyince 6 ay beklendiginden oyle bir golf ile test araci haric karsilasmadim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Usttede dedigim gibi ben oyle dolu golf daha gormedim. Ekran olarak hemfikirim ama ne koltuk isitma ne kor nokta vardi neyse oyle bir anlatmissinizki ilah diye yakindan uzaktan alakasi yok belirteyim dedim

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Yanlis bu kadar bekleten yakinindan gecer marka daha yok
Dediklerinize katılıyorum, fakat benim dokunmak istediğim nokta bu değil.
Aracın dolu dolu Türkiye'ye gelmemesi aslında distribütorun tercihleri. İsterseniz adaptif cruise control vs. alabiliyorsunuz. Hatta Otopark'ın testindeki araçta vardı. Videoda da aracı zaten ilah etmedik. Sadece o döneme göre donanımlarının iyi olduğunu düşündüğümüzü söyledik. Dediğim gibi VAG grubuna karşı bir ilgim yok fakat, Sezar'ın hakkını Sezar'a vermemiz lazım diye düşünüyorum... İyi forumlar...

bmwcierman

Taklacı Güvercin
14 Mar 2017
40
32
295
Yıl 2017. Değişen bir şey yok. Teneke sahipleri hala kendini yiyor golf adını duyunca. C segmenti 5 arabadan ibaret. Golf, 1, A, a3, v40. Gerisi teneke

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Dediklerinize katılıyorum, fakat benim dokunmak istediğim nokta bu değil.
Aracın dolu dolu Türkiye'ye gelmemesi aslında distribütorun tercihleri. İsterseniz adaptif cruise control vs. alabiliyorsunuz. Hatta Otopark'ın testindeki araçta vardı. Videoda da aracı zaten ilah etmedik. Sadece o döneme göre donanımlarının iyi olduğunu düşündüğümüzü söyledik. Dediğim gibi VAG grubuna karşı bir ilgim yok fakat, Sezar'ın hakkını Sezar'a vermemiz lazım diye düşünüyorum... İyi forumlar...
Ben her zaman oyle yaparim hocam donanim ne fiyati nedir ne kadar zamanda gelir ariza verirmi sorun cikarirmi bunlar onemli. Yoksa klimasiz golf satmaya devam ederler . Sizede iyi forumlar hocam.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yıl 2017. Değişen bir şey yok. Teneke sahipleri hala kendini yiyor golf adını duyunca. C segmenti 5 arabadan ibaret. Golf, 1, A, a3, v40. Gerisi teneke
Algılardaki segment beklentisini ve konumlandırmasını bir kenara bırakırsak reelde bakarsak, golf mü segment atladı yoksa 1, A, a3, v40 mı segment düştü de bizim haberimiz yok :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Algılardaki segment beklentisini ve konumlandırmasını bir kenara bırakırsak reelde bakarsak, golf mü segment atladı yoksa 1, A, a3, v40 mı segment düştü de bizim haberimiz yok :)
Abi en komik seyde ornegin focus veya megana ile ayni dolulukta a3 e kiyasla 25 milyar oynuyor sonra segmentin en iyisi. O farka ben ozel soforle megane alir bir guzel gezerim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım