KAPALI superb 1.4 tsi active 125 hp mi ? jetta 1.4 tsi comfortline 125 hp mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre0589

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
2
0
535
arkadaşlar sıfır araça almayı düşünüyorum ve en az 5 yıl binmek zorundayım. hangisi sizce bilgi ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,566
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Superb 1.4 tsi diyorum.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre0589

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
2
0
535
Arkadaşlar iyi kötü bi karar verdiğimde superb yi seciyorum ancak cevremdekiler 5 yil sonra superb yi satamazsın elinde kalır skodanin pazarı yok vb. Konuşmaları ile aklımı karıştiriyor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,566
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arkadaşlar iyi kötü bi karar verdiğimde superb yi seciyorum ancak cevremdekiler 5 yil sonra superb yi satamazsın elinde kalır skodanin pazarı yok vb. Konuşmaları ile aklımı karıştiriyor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vw nefretiyle yazanları da vw aşkıyla yazanları da dinleme. Jetta kötü araba değil ama superb üst segment daha üst konfor. Skoda ise eski skoda değil asla 2. Eli de güçlü artık hele ki superb

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Jetta genel VW kalitesinin bence altında bir araç...kullanılan malzemeden tutunda gösterge panelinde ki LCD ekran kalitesinde kadar bunu anlayabiliyorsunuz.. örneğin Golf Jettaya göre çok daha kaliteli... Golf 6 da buna dahil... çok hoş bir gruplandırma değil ama bence biraz daha filolara uygun diye düşünüyorum.

Superb bundan önceki kasasında özellikle devasa hacim özellikleriyle ön plana çıkıyordu ... bu kasada da en azından o özelliklri barındııyor ve neredeyse rakibi yok gibi... Bence 2nci el de de sorunu olmayacaktır ki zaten son kasası gayet şık. Altyapısı VW .. yanii her türlü satılır .. Bencede Superb.. fazla da düşünülecek bir yanı yok :)... bu arada Octavia mı Jetta mı deseydinizde büyük olasılıkla Octavia derdim :)

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Superb al rahat edersin. Boş Superb bile diğer boşlara göre dolu. Hem geniş. Doluşursun milletle gezersin. Hem üst segment. Hem daha güncel. Ayrıca elden çıkarma sorunu da artık şehir efsanesi.

hamizkaya

Asfalt Kurutucu
23 Ara 2016
4
2
545
0 alırken 2. El piyasasını düşünmeyin her arabanın alıcısı mutlaka var elinizde kalacak korkusu olmasın. Bence tercihinizi superb den yana kullanın jettayla kıyaslamayın bile

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Amerika'nın en çok arabalarından bir tanesine (hatta Avrupalı'lar içinde birinci) üretimi durdurulacak demek garip. Az bi' Google'larsanız 2017'de yeni kasasının çıkacağını görebilirsiniz.
Dediğiniz gibi yeni kasası çıkacak yani şuanki kasanın üretimi durduralacak. 1 sene sonra durduk yere hem alt segment hemde eski bir araba sahibi olmuş olacaksınız.

Jetta nın avrupa da toplam satış rakamları 2015 yılında:10414 2016 yılında: 8369 (aralık hariç) Türkiye de bu sene kasım ayına kadar 9818satmış yani avrupalı dan çok bir tercih ediyoruz

Otomobil satış istatistikleri aşağıdaki ülkelerden
Avusturya , Belçika , Bulgaristan , Hırvatistan , Kıbrıs , Çek Cumhuriyeti , Danimarka , Estonya , Finlandiya , Fransa , Almanya , Yunanistan , Macaristan , İzlanda , İrlanda , İtalya ,Letonya , Litvanya , Lüksemburg , Hollanda , Norveç , Polonya , Portekiz , Romanya , Slovakya , Slovenya , İspanya ,İsveç , İsviçre , Birleşik Krallık

Konuya gelirsek 500 km den fazla 1.6 tdi trendline binmiş ve kullanmış biri olarak oyumu Superb'e veriyorum. Eğer jetta ilgili bir sorunuz olursa 1.6 tdi hakkında seve seve cevaplayabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım