KAPALI Superb asistan menüsü bozuldu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Selamun Aleykum arkadaşlar.
Dedem bizim arabayla uzun yol yaptı. Ankaranın içinde navigasyona ihtiyaç duymuş. Asistan menüsünde ( kadranların ortasındaki küçük ekran ) navigasyon aradı fakat navigasyon sadece mirror link ile telefonu bağlayınca açılıyor. Navigasyonu ararken bir şekilde asistan menüsünü silmiş galiba. Direksiyon üzerinden tuşlara bastığımda " Asistanı menüsü yok" gibi bir yazı geliyor.
Ben halledebilir miyim? Yoksa mecburen servise götüreceğiz. Var mı bilgisi olan birisi? :)
Araç 2017 superb

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Selamun Aleykum arkadaşlar.
Dedem bizim arabayla uzun yol yaptı. Ankaranın içinde navigasyona ihtiyaç duymuş. Asistan menüsünde ( kadranların ortasındaki küçük ekran ) navigasyon aradı fakat navigasyon sadece mirror link ile telefonu bağlayınca açılıyor. Navigasyonu ararken bir şekilde asistan menüsünü silmiş galiba. Direksiyon üzerinden tuşlara bastığımda " Asistanı menüsü yok" gibi bir yazı geliyor.
Ben halledebilir miyim? Yoksa mecburen servise götüreceğiz. Var mı bilgisi olan birisi? :)
Araç 2017 superb
Öncelikle merhabalar. Fotoğraf atabilirseniz daha sağlıklı yardımcı olabilirim :).

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Renksiz ekranlarda aracın kendi navigasyonu gözükmüyor sadece apple car play ile bağlandığında görünüyor olması lazım oda appconnect adi altında gözüküyor. Bu menü önceden de olması lazım.
Ben zaten mirror link ile navigasyona bağlanabiliyorum:). Sorun navigasyon değil. Sorun; asistan menüsünde dolaşamıyorsun, anlık tüketim gibi verileri açamıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım