KAPALI Superb prestige mı Passat comfortline mı ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkan12

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
1
0
535
iki araçta 1.6 TDI dsg. Superb daha donanımlı olmasına rağmen passat 7 bin tl daha pahalı... Aile aracı olarak düşünelim yorumlarınız için şimdiden teşekkürler iyi hafta sonları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sanırım ben de superb derdim bu karşılaştırmada. Yalnız belirtmeden edemeyeceğim 120 hp'lik 1.6 dizel dsg passat, o motor ve cüssesinden beklenmeyecek derecede iyi kaçıyor. Hayret ettim diyebilirim.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
iki araçta 1.6 TDI dsg. Superb daha donanımlı olmasına rağmen passat 7 bin tl daha pahalı... Aile aracı olarak düşünelim yorumlarınız için şimdiden teşekkürler iyi hafta sonları
Passatta arka koltukta ortada otrumak zor olabilir.hiç deneme fırsatım olmadı ama koltuğun ortası bayağı yüksek duruyor

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Sanırım ben de superb derdim bu karşılaştırmada. Yalnız belirtmeden edemeyeceğim 120 hp'lik 1.6 dizel dsg passat, o motor ve cüssesinden beklenmeyecek derecede iyi kaçıyor. Hayret ettim diyebilirim.
Allah allah alanlar da 1.6 ucu ucuna yürütüyor performans beklemeyin demişlerdi.. Demek ki Ankara havasıyla yürümüş onlar :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Allah allah alanlar da 1.6 ucu ucuna yürütüyor performans beklemeyin demişlerdi.. Demek ki Ankara havasıyla yürümüş onlar :D
Vallahi benim aracımdan 200 küsür kilo daha ağır, 20 nm daha eksik torku var ama 150'ye kadar en fazla 1 boy civarı arkamdan geldi. Passat'tan daha hafif olan golf, jetta gibi alt gruplarıyla aramdaki mesafe biraz daha fazla oluyor. En kötü en az onlar kadar yakınımdan geliyordu yani. Ben o kasaya yeterli buldum performansı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım