KAPALI SUV tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Öncelikle merhaba otopark.com ailesi sizlerden bir konuda yardım istiyorum şimdi benim abim SUV modelleri çok seviyor tertemiz bir honda hrv si vardıbugün araba satıldı şimdi biraz seviyeyi yükseltmek istiyor aklında 2011 model rav 4 var araştırmalarına göre bu segmentte bu araç onerilmis bizleri bü araç hakkında bilgilendirebilir misniz almayi ciddi düşünüyoruz güvenlik ekipmanları olarak neler bulunuyor bu araçlarda

Rexia

Elit Apaçi
16 Kas 2017
95
30
970
Bu arabayı bende bundan kısa bir süre önce ciddi ciddi düşündüm ama parça maliyeti kronik bir sıkıntısı var mı yokmu çok bişe bulamadım internette bu yüzden vazgeçtim risk almamak için ama araba gerçekten özellik ve dış görünüş olarak fiyatına göre çok güzel aşağıda belirttiğim link youtube bulabileceğin en detaylı rav4 incelemesi bu adamın 1-2 tane daha kanalında rav4 le ilgili videosu olması gerekiyor belki fikir verebilir sana 2010 la 2011 arasında ön kısım ve iç donanım kısmı dışında çok bir farkı yok diye biliyorum
Paket Donanım özelliklerinin internette pdf formatında bulmuştum akşam kendi bilgisayarımda bulup burada paylaşırım.

Son düzenleme:

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Öncelikle ilgileriniz için teşekkür ederim sizin bu araçla ilgilendiginizi ve başlığınızı okumustum oraya yapılan yorumları abime attım msj olarak bu videoyu da attım yinede konu acmak istedim bizde arabayi beğendik ama bilgimiz yok suvlari iyi bilen bi abimiz önerdi bize bunu

Rexia

Elit Apaçi
16 Kas 2017
95
30
970
Öncelikle ilgileriniz için teşekkür ederim sizin bu araçla ilgilendiginizi ve başlığınızı okumustum oraya yapılan yorumları abime attım msj olarak bu videoyu da attım yinede konu acmak istedim bizde arabayi beğendik ama bilgimiz yok suvlari iyi bilen bi abimiz önerdi bize bunu
Rica ederim , birde ben facebook toyota rav4 turkiye grubuna katılmıştım oradan da biraz bilgi toplayabilirsin çünkü diğer suvlar kadar türkiyede piyasası olan bir araba değil, forumda belki tercübe edinmiş biri yardımcı olabilir.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bildiğim kronik sorunu yok. Tek tük sorun yaşayanlar elbette var her araçta olduğu gibi, ama kullanıcı hatası ama üretim kaynaklı. Diğer suvler derken bunun karşısına qq vs. koyarsanız doğru olmaz.

İncelemenizi öneririm.

Rav4 arazi aracı değil elbette ancak bellki gezenbilirde de konusu olabilir. Oraya da bakmanızı öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım