Swift Sport Custom egsoz dönüşüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafacatalbas

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
36
144
685
Arkadaşlar selamlar

Kışın başında biraz sakin kafa ile kullanma isteğimden dolayı, 6 ay önce taktırdığım özel yapım krom egzozumu söktürmüştüm.İşlemi kameraya aldım. Videoyu henüz editleyebildiğim için yeni paylaştım.İyi seyirler :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Yalnız custom eksozlu sesi çok çok iyiymiş tok bi ses vermiş işliği de bayağı güzel duruyor.
Ses bayağı kesildi ama customdaki o homurtu daha güzel :)
Tez zamanda geri taktırmanız dileği ile kazasız belasız insallah :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Custom egzozun sesi çok hoşmuş. Stock egzozla custom egzoz arasında fark edilir bir performans farkı var mı? Alt, orta, üst devirlerde tepkileri değişiyor mu?

mustafacatalbas

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
36
144
685
Yalnız custom eksozlu sesi çok çok iyiymiş tok bi ses vermiş işliği de bayağı güzel duruyor.
Ses bayağı kesildi ama customdaki o homurtu daha güzel :)
Tez zamanda geri taktırmanız dileği ile kazasız belasız insallah :D
Custom ın cidden çok hoş bir denges vardı . Sadece şehirler arası yolculuklarda belirli devirlerde rezonans a girdiği için rahatsız ediyordu. Şimdiden havalar ısınsa da taksam diye can atmıyor değilim

mustafacatalbas

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
36
144
685
Custom egzozun sesi çok hoşmuş. Stock egzozla custom egzoz arasında fark edilir bir performans farkı var mı? Alt, orta, üst devirlerde tepkileri değişiyor mu?
Teşekkür ediyorum.Performans olarak ne artı ne de eksi vardı ama egzoz un sesi hoşunuza giderse eğer bırakın götürsün begirleri. O sesin hazı çok başka Ama bir ara ortayı da söktürmüştüm işte o zaman alt devirlerle yok oldu resmen geri taktırmıştım öyle olunca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım