KAPALI TAKSİ İÇİN 0 A UCUZ ARABA TAVSİYESİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rastalive

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
18
9
595
ÖTV İNDİRİMİNİ FIRSAT BULUP TAKSİMİZİ DEĞİŞTİRECEĞİZ UCUZA DÜZGÜN Bİ ARABAYA BAKACAĞIZ AZ YAKACAK CİNSTEN OLSA İYİ OLUR

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ticari ise Courier olabilir. Antalya' da neredeyse bütün durağı Courier ile yenileyen taksiciler var demek ki sevildi.
Onun dışında binekte oluyorsa Accent' in 1.4 benzinlisi olabilir, tüp atılıyor onlara bildiğim kadarıyla, dizeli çok yakıyor. Niye Accent diye soran olursa Accent' ler yıpranmıyor hocam, ilana bakıyorum 800.000 yapmış Era iç trimde yıpranma yok resmen, yeniside öyle taş gibi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,068
7
51,443
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ticari ise Courier olabilir. Antalya' da neredeyse bütün durağı Courier ile yenileyen taksiciler var demek ki sevildi.
Onun dışında binekte oluyorsa Accent' in 1.4 benzinlisi olabilir, tüp atılıyor onlara bildiğim kadarıyla, dizeli çok yakıyor. Niye Accent diye soran olursa Accent' ler yıpranmıyor hocam, ilana bakıyorum 800.000 yapmış Era iç trimde yıpranma yok resmen, yeniside öyle taş gibi.
Accent Era'lar hala üretilse direk onu söylerim. Hyundai ölümsüzlüğü icat etmiş harbiden. Sonra da tehlikeli buluş diye üretimi durdurmuş. =) Onun dışında nispeten uygun fiyata Courier'ler var. 2günlük kullanımıma dayanarak söyleyebilirim ki, gayet konforlu ve sürücüsünü yormayan bir araç. Tavsiye ederim.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Durağın nerde olduğu da önemli. Passat variant kullanan adamlarda görmüşlüğüm var, prestij önemli demek ki yerine göre. Misal havaalanı taksicilerinin araçları genellikle sw oluyor. Gerçi konu sahibi ucuz istemiş ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım