KAPALI TAKSİ İÇİN 0 A UCUZ ARABA TAVSİYESİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rastalive

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
18
9
595
ÖTV İNDİRİMİNİ FIRSAT BULUP TAKSİMİZİ DEĞİŞTİRECEĞİZ UCUZA DÜZGÜN Bİ ARABAYA BAKACAĞIZ AZ YAKACAK CİNSTEN OLSA İYİ OLUR

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
39
istanbul
Taksi için Courier Fiorino gibi araçlar bence dar kalır. İlk akla gelen isim de çoğunun dediği gibi Egea, ben 1.3 mjet'i tercih ederdim.

zuspat

Profesör
11 Eyl 2016
89
43
1,020
39
Hazır ötv indirimi varken biraz fazla verip corolla çık mantıklı olur 3 yıl sonrasına kar ile satar symbol alırsınız yine

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben bu taksiyi kullancak kişi olacaksam. Yani taksiyi plaka sahibi sürecekse, tabiki Bluemotion manual bir passat seçerdim. Ama siz bu taksinin plakasını kiralamışsanız, klasik Dacia Stepway devam ederdim. Çünkü el mahkum, az sorun çıkaran yöğmüyeni bölmeyecek bir araba lazım. Dacia sandero stepwayden üstü yövmüyeyi doğrultmaz.

Birde egea var, egea 1,3 manual alacaksanız iyi , ama 1,6 alacaksanız tavsiye etmem. kaç usta var o arabayı bilen. Parcasıda okadar çok değil. 1.3 motoru 1999 yılından beri üretiliyor. 10 sanayiciden 9 u bilicektir.

Son düzenleme:

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
●Seat toledo ● Skoda rapid
●Pejo 301 ● Skoda octavia
●Citroen elyse ● Hyundai accent
●Fiat egea
Bu araçların hepsini taksi olarak kullanılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım