HABER Tamamen yenilenen 2018 Toyota Camry tanıtıldı

GARAJ TV

Panpa
Beğeni puanı
8,796
Bu arabada beni iten bişi var ama ne olduğunu çözemedim bişey çok itici
Genelde toyota dendiği zaman arabaları yaşlı arabası denilecek arabalar oluyor yani genel olarak toyotanın karakteri bu (gt86 hariç) ama son çıkan toyotalarda tasarım olarak sportif ve kızgın bakışlı arabalar yapmaya başladı belki bu sizi iten şeydir şahsen bende çok beğenmedim tipini.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
38,402
Marka
Ford
konsoldan konsola değişir işte mesela nissan pulsar,golf kısacası düz olanlarda rahatça yapılabilir ama sizin fordaki gibilerde baya zor olur.
Benim aracımda zaten buna ihtiyacım yok. Normal bir multimedya ekranı var hepsi bu. Ona da şeffaf jelatin üretilecekse dikdörtgen şeklinde telefon ekranına koyulan ürünlerin biraz daha büyüğü yapılır hepsi bu. Ama golf ve bu carmy gibi araçların görüldüğü üzere belli bir bölgesi siyah kaplama. Bu kaplamalarda düğmeler de var, golf'te vites çevresi falan var. Onların kesimi, biçimi daha zor. Ben plastik üzerine kaplamadan bahsetmiyorum, siyah materyalin üzerine ( piano black ve multimedya )kaplamadan bahsediyorum.

Son düzenleme:

selimcicekyurt

Muhammed
Profesör
Beğeni puanı
575
Marka
Yok
Spor versiyonunun dışı ateş ediyor. Ama hiçbir japon arabasının içini beğenmiyorum.

Cussler

Panpa
Beğeni puanı
8,981
Marka
Toyota
93'te çıkan Corona ve Camry'lerin tamamını çok severim.Yine çok keyifli yağ gibi araba olduğuna eminim ama Ülkemizde sıfır km'si pek ulaşılabilir bir araç olmaz.Zaten getirmiyorlar bildiğim kadarıyla..2.El'de temiz araçlar var bazen aklım kaymıyor değil.
Bikaç sene oncesine kadar geliyordu da kucuk motoru yoktu satmadı

Kim?

Panpa
Beğeni puanı
1,886
Marka
Subaru
1-2 tane tasarımı tutturan doğulular gaza gelip camry i rezil etmeyi başardılar

Dagasan

Elit Apaçi
Beğeni puanı
13
Dışını yandan ve arkadan gerçekten beğendim önü de kötü değil ama orta konsolun şekli gerçekten beni çok rahatsız ediyor. Gerçi Türkiye'ye gelmez gelse de alamayız (bu motorlarla) o yüzden gidip sokaktaki çocuğa tasarlatsalar beni ilgilendirmeyecek.

ali_tremonti

Panpa
Beğeni puanı
1,940
3,5 luk deli bir motor rusyada 2009 model olanini kullamistim 3 vitese gecene kadar 1-2 hep kesiciye giriyor kesicide sarıyor manyak :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
5,884
Marka
Skoda
Yeri burası değil ama Toyota diye yazayım, Yaris hot hatch geliyormuş. 9-19 Mart arasında Cenevre fuarında tanıtılacakmış.

İnşallah atmosferik olur, 9k da devir kese kese gider offff:)

sputnik

Peace at home, peace in the world.
Beta Programı
Beğeni puanı
15,297
İnşallah atmosferik olur, 9k da devir kese kese gider offff:)
Kesinlik kazanmadığı için yazmadım ama haberi gördüğüm yerde turbo beslemeli 210 beygir gücünde bir motor olacağı yazıyordu.

SerkanErdem

Profesör
Beğeni puanı
65
Camry cok guzel olmus, seviyorum japonlarin tasarimlari! ama malesef bu ulkede otvlerle, yakitlarla vs vs satamaz :(