tata Smurf (Sirin Baba) Dikkat +300 beygir icerir.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
Aslinda videoda var ama buraya atamadim, youtube engelledi muzikten dolayi. Resimler yazin katildigim BMW bulusmasindan bir arkadas sagolsun resim cekmis :)
Ben susayim resimler konussun :)

image1.JPG
image2.JPG
image1.JPG
image2.JPG
image4.JPG
image3.JPG
image6.JPG
image5.JPG

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
maşallah hocam kazasız belasız mutlu mesut binmen dileği ile :D çook güzel makina. Araç hakkında baska yorum yapmaya gerek yok. Gerçekten yok ya :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Maşallah be abi makina deli mübarek. Allah kaza bela vermesin tadını kat ve kat fazla aldirsin inşallah.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
iyi dilekleriniz icin hepinize tesekkurler, varsovaya yolu dusen olursa site uzerinden bana mesaj yazarsaniz benim de programim uyarsa ufak bir tur atabiliriz..
Bu araba ve bu tarz araclar inanin baska bir dunya, insan arabadan inip eve gitmek istemiyor, isgezilerinde varsovadan ayri kaldigimda evimi degil arabami ozluyorum oyle birsey :) insallah hepiniz daha iyilerine sahip olursunuz.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
adaptif suspansiyon var alette, bambaska birsey :) ailecek seviyoruz, ailenin bir uyesi gibi sohbetlerde adi geciyor :) Tata smurfle gel diyor arkadaslar biryere cagirinca, yada volvoyla gidince tata smurfu evde mi biraktin diye soruyorlar, cevremdeki herkesin begenisini taktirini hakeden biridir kendisi, gerek yol tutusu, gerek sehir icinde ani hizlanmalari, gerek otobanda yuksek hizlarda bile kendini kaybetmemesi..

ford Mustang ile M135i arasinda cok ikilemde kalmistim.. 5.0 mustang gibi bir motor sesi yok ne yazikki, ama bugune kadar beni hic pisman etmedi.

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
adaptif suspansiyon var alette, bambaska birsey :) ailecek seviyoruz, ailenin bir uyesi gibi sohbetlerde adi geciyor :) Tata smurfle gel diyor arkadaslar biryere cagirinca, yada volvoyla gidince tata smurfu evde mi biraktin diye soruyorlar, cevremdeki herkesin begenisini taktirini hakeden biridir kendisi, gerek yol tutusu, gerek sehir icinde ani hizlanmalari, gerek otobanda yuksek hizlarda bile kendini kaybetmemesi..

ford Mustang ile M135i arasinda cok ikilemde kalmistim.. 5.0 mustang gibi bir motor sesi yok ne yazikki, ama bugune kadar beni hic pisman etmedi.
Bende gelmeyi düşünüyorum türklere nasıl davranıyor orada mesleginiz ne hocam

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
Bende gelmeyi düşünüyorum türklere nasıl davranıyor orada mesleginiz ne hocam
uluslararasi bir firmada orta duzey yoneticiyim (yonetim kurulunda degilim, sirket ortagi degilim maasli calisanim ama sorumlulugumda 700den fazla kisi calisiyor), is geregi buradayim, genel olarak burada yasam turkiyeden daha kotu diyebilirim, ben is icabi burdayim daha once uzak dogu ve amerikada bulundum ve sirket buraya gonderdi, cok daha guzel ulkeler varken polonyaya gelmek icin ugrasmayin bence degmez.. tabi ne amacla gelmek istediginize de bagli (kizlari guzel diye gelecekseniz ayri :) ama maaslari iyi degil, issizlik burada da var)

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
uluslararasi bir firmada orta duzey yoneticiyim (yonetim kurulunda degilim, sirket ortagi degilim maasli calisanim ama sorumlulugumda 700den fazla kisi calisiyor), is geregi buradayim, genel olarak burada yasam turkiyeden daha kotu diyebilirim, ben is icabi burdayim daha once uzak dogu ve amerikada bulundum ve sirket buraya gonderdi, cok daha guzel ulkeler varken polonyaya gelmek icin ugrasmayin bence degmez.. tabi ne amacla gelmek istediginize de bagli (kizlari guzel diye gelecekseniz ayri :) ama maaslari iyi degil, issizlik burada da var)
Lojistik veya ulusarası ticaret okumayı düşünüyorum

Arda Celik

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
71
82
1,010
Çanakkale
Gelecek senelerde Almanya'dan almayı düşündüğüm araç. Yalnız makyajlı mı makyajksız mı kararsızım. Bir de E92 M3 etkeni var tabi :) Tecrübelerinizi paylaşırsanız okumak isterim.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
Gelecek senelerde Almanya'dan almayı düşündüğüm araç. Yalnız makyajlı mı makyajksız mı kararsızım. Bir de E92 M3 etkeni var tabi :) Tecrübelerinizi paylaşırsanız okumak isterim.

daha once eksi kasa 135 vardi bende, o arac pert olmasa sirf makyaj gecirdi diye onu satip bunu almazdim, ama madem pert ettik almisken yenisini alayim dedim, dusuk kmde henuz garantisi bitmemis servis bakimli bulunca hic dusunmedim, sahsi dusuncem butcenizin elverdigi en yenisini alin yani M3 iyi tamamda ikinci elde hor kullanilmamis M3 bulamazsiniz (Almanyada da oyle ikinci el bmw temiz bulmak zor) dusuk kmde temiz bulma sansiniz yuksek tabi bunun icinde daha yeni modellere bakmaniz lazim..

butceniz elveriyorsa makyajli tavsiye ederim, uzatilmis servis paketiyle birlikte alirsaniz uzun yillar bir surpriz masraf cikarmayacaktir.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
Anca hayal bizim için. Kazasız sürüşler dilerim. Böyle Hızlı arabada şeytan çok dürter dikkat edin.
tesekkurler, daha iyisi sizin olur insallah. otobanda gazliyorum, sehir icinde bu arabayi pek kullanmiyorum, genelde cevre yolu sehirlerarasi, makas atmak gibi aksiyonlara zaten girmem kurallara uyarim.

Sehiricinde bu tarz araclar cok taciz ediliyor, toyota yaris bile arkaniza yaklasip tampon tampona ilerleyerek sellektor yapiyor...

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Bende Tata Smurf yazınca dedim helal olsun Hintlilere... Meğer Tata marka değilmiş.:)

Hayırlı uğurlu olsun. Otobanda ortalama tüketimi ne kadar? Kışın kullanması zor mu?

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
Bende Tata Smurf yazınca dedim helal olsun Hintlilere... Meğer Tata marka değilmiş.:)

Hayırlı uğurlu olsun. Otobanda ortalama tüketimi ne kadar? Kışın kullanması zor mu?
hic o acidan dusunmemistim :) sirin baba'nin lehcesi tata smurf :D

Tesekkurler.
Henuz kis lastigi almadim, bu haftasonu sicaklik 10 dereceydi hafif yagmurluydu , tata smurfle otobanda turladik, herhangi bir kontrol zorlugu yasatmadi, zaten 1 serisinin agirlik orani ve yol tutus dengesi cok iyi, bazi araba ile cok ilgilenmeyen sadece kullanan 1 serisi sahipleri arabasini onden ceker saniyor, arkasini getirmek icin bunu gercekten istemeniz gerekiyor. Arti olarak bu arac bir de Xdrive yani kolay kolay kontrol zorlugu yasatmaz.
Yakit tuketimi 8. vites ekonomik devirde seyahat halinde 8.5 civari, ama insan temiz asfalt bulunca pekte ekonomi dusunmuyor, benim kullanimimla hafif gazlamalarla 10 litre, gazi tekmeler ani hizlanir surekli dip gaz gidersen 28 litre, sehir icinde de makul kullanimda trafik isiklari kavsaklarla 18 litre gordum...

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım