Tek Adet Araç Sticker'ını Nerden Yaptırırım?

orhan10

Orhan Çelik
Senkromeççi
31 Ara 2021
8
4
70
33
İstanbul
Marka
Chevrolet
Merhaba arkadaşlar,

Ben tek adet kişiye özel araba sticker'ı lazım. Çoğu yere sordum ama tek adet yapmıyorlar. Acaba böyle tek adet sticker baskı yapan bildiğiniz bir yer var mı? Hazır sticker'ları da ben kullanmak istemiyorum. Bana özel olsun istiyorum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Merhaba arkadaşlar,

Ben tek adet kişiye özel araba sticker'ı lazım. Çoğu yere sordum ama tek adet yapmıyorlar. Acaba böyle tek adet sticker baskı yapan bildiğiniz bir yer var mı? Hazır sticker'ları da ben kullanmak istemiyorum. Bana özel olsun istiyorum.
Baskı merkezleri ve baskı makinesi olan otomobil aksesuarı satan yerlerde olur. Yalnız onların size tek adet yapmıyoruz demesindeki neden ölçünüzün ufak olması ve onların maliyetini kurtarmamasından kaynaklı yani 1 değil de bir kaç tane söylerseniz belki faydası olur, ya da tanıdık-vari bir yerde yaparsınız. Ankara'da olsanız yönlendirme yapardım.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,062
6,940
5,020
github.com
Marka
BMW
bidolubaski.com a bakmanızı öneririm. Adetli baskı yapıyor onlar da ancak maliyet yine de aşırı çıkmadığı için çok koymuyor. Uğraşmamak isterseniz değerlendirilebilir.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ben zamanında yaptırmıştım. Ama bu yapıştırıp çekince sadece logo veya resmin kaldığı şekilde olanlardan değildi direkt şeffaf folyoya bastırılmış şekildeydi. Faydasını gören arkadaşlarım oldu sürtmede vs. :D

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Merhaba arkadaşlar,

Beşiktaş'ta özalitçiler yapıyor sahil tarafındaki, bir çok defa yaptırdım.

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
453
1,061
2,695
Ankara
Marka
BMW
İnstagram üzerinden arama yaparsanız sticker_bank var. Ben daha önce tek adet kendime özgü tasarım yaptırdım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım