KAPALI Tiguan 1.4 Manuel Vs Qashqai 1.5 manuel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre67z

Elit Apaçi
13 Kas 2017
73
13
970
Uzun araç arama sürecinden sonra istedigim araçlari bulamadiğim için(golf en ful donanim,Qashaqi 1.2 ) Ciddi zarara ugradim bayiler sipariş gecilse dahi fiyatta yardimci olunmuyor, 2 ayi bulabilir zammida benim karşilamam gerektigini soylediler. 1.2 qq sky 116 binken suan 135 bin tl oldu. ve hala ulkemizde yok.Bende bayinin elinde olan araclara yönelim.Hyundai tucsonu iyi inceledik forumdaki arkadaslar bilir gereginden fazla yakiyor.Araclari sizin gözünuzden gormek kullanici deneyimlerini almak adina
tiguan 1.4 Manuel 125=137Bin
qashqai 1.5 manuel=141
Bayi fiyatlari degildir listeden aldim.Yorumlariniz önemli benim adima Tesekkurler simdiden

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Manuel,geniş ve ferah araç arıyorsunuz sanırım ben olsam

2.0 TDI Caddy exclusive 105 bin TL
1.5 TDCİ connect titanium 102 bin TL

Her iki araçta çok iyi(parasına göre) connect te x paketinide alırsanız (11-12 bin TL fark ekleyin ) kör nokta uyarı sisteminden,şerit takip sistemine,17 inç janta kadar geliyor premium bütün donanımlar geliyor.vergisi 1.6 binek aracla aynı.caddy exclusive donanim tablosunada bakmanizi tavsiye ederim.ucuz olmasının nedeni %15 ÖTV li olmasi.

2 araçtan tercihim VW Tiguan olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım