Troll sayfası bi bakarsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ahce-zeytinlik-ile-takas-olur-386011697/detay

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşımın ailesi zeytinliklerini satmak için ilan açmış sahibindende ve bu paylaştığım ilan hemen damlamış.Kendisi bana sordu bu araba bu kadar eder mi diye, ben de emin olamadım. İlan donanım seviyesindeki en pahalı ilan ve hem mazdadan anlamadığımdan hem de fotoğraflar hesap makinesiyle çekildiğinden yorum yapamadım. Sizce ederi, piyasası nedir? Varsa bildiğiniz sorunu vs paylaşırsanız sevinirim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İlk ilan onay bekliyor gözüküyor tıkladığımda. 2. ilanda kafamı kurcalayan şeyler şunlar:
- Fotoğraflar hakikaten küçük yüklenmiş, ilan fotoğraflarını güncellemesi istenebilir ilk etapta.
- Küçük çocuklu insanlardan araba alırken iç trimleri mutlaka 2 kere kontrol edilmeli. Canavar oluyorlar. :)
- Bisiklet yoluna park eden insanlardan haz etmem. Satan kişinin profili şu an benim için -1

İlan çok belirsiz. Bir de yalan yok, bu arsa-otomobil takası işlerinden anlamam. Kafamdan atmayayım o konuda :)

Model hakkında tecrübeleri @pulusoglu na sormanız daha doğru olur. =)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Abi ortalama tüketim nasıl 4.3 litre ya bir de Bursa'da yani. Trafikte 0dan 100e 5dakikada çıkan, sokaklarda kağnı gibi hareket eden ışıkta kontak kapatan gri bir mazda 3 gören Bursalı arkadaşlar varsa bu başlığa yorum atsın. Benim bu yazıyı gördükten sonra kusura bakmayın bu araç sahibine pek inanasım gelmez.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi ortalama tüketim nasıl 4.3 litre ya bir de Bursa'da yani. Trafikte 0dan 100e 5dakikada çıkan, sokaklarda kağnı gibi hareket eden ışıkta kontak kapatan gri bir mazda 3 gören Bursalı arkadaşlar varsa bu başlığa yorum atsın. Benim bu yazıyı gördükten sonra kusura bakmayın bu araç sahibine pek inanasım gelmez.
Fabrika verilerinin ekran görüntüsü o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım