KAPALI Vectra B 2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zahid

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
56
33
970
Marka
Peugeot
Aslında bütçem 30 bin TL fakat kafama uygun güzel bir araba bulamadığım için bütçeyi düşürüp özel araçlara yöneldim. 20 bin TL ye kadar güzel bir araba almak istiyorum. Aklıma ilk olarak B kasa vectralar geldi. 2000 öncesi makyajsız kasa bi vectra 2.0 arıyorum. Güzel araçlar buldum. Aranızda binen kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum...

createemir

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
3
2
545
Vectra B'ler güzel araçlardır ancak çoğunun elektronik kısmı ile oynandı. Makyajsız kasaları bakımsızsa elektronik arıza yapmaya müsait. 22-23'e temiz 2000-2001 CDX bulursanız çok güzel binilir. Mesela 30-35 arasına Megane II, Astra H gibi seçenekler var ama özellikle segment avantajı sayesinde her ikisinden de daha rahat, daha konforlu, daha sessiz bir araçtır. Temizini bulursanız binilecek araç ancak hem yaşı hem de elektronik kısmının hassas olması sebebiyle dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
98 1.6 motorunu kullanıyorum. lpg falan yok 60lt benzin ile 650km falan yol yapıyor 2.0 motoru düşünemiyorum... yol tutuş ve fren konusunda pek başarılı olduğu söylenemez. elektronik arızayı sever. yürüyeni sağlamdır, kolay kolay ses gelmez, bozulmaz. madem vectra b istiyosun lpg'li cdx falan almaya çalış. başka sorun varsa cevaplayabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım