Volkswagen 2.0 tdi dsg cc

B

BilginGokay

Ziyaretçi
var var fakat o camlar aşşağı inmeden o kapı açılmaz.Akü bitince o camlar nasıl aşşağı inecek onu kastediyorum.
Anladım hocam bir servise sorun isterseniz. Akü bitmesi olayının en kötü yanı elektronik park freninin akü bittiği için freni bırakmaması Captiva da başımıza geldi bayağı uğraştık.

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
hocam palamut gibi bir araba... sat jetta al golf al.. passat al daha memnun kalırsın

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Yok bu daha farklı bir boyut..Attan inip eşşeğe bin diyor..
Mesajı yazan arkadaşta haklı. Çoğu test sitesi CC'yi sert ve konforsuz olarak tanıttı. Bu arabanın Passat'tan tek aşağı kalır yanı arka baş mesafesi. Belki biraz konforda da aşağıdadır. Ama kesinlikle palamut gibi değil. Bir önceki kasa Passat'ın yanında çok şık duruyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Cc severim hocam. Bizde de 1.8 tsi var. Çok memnunuz. Araç 110 bin km de ama hala tık demedi. Allah kazasız belasız kullandirsin. Ayrıca konforu on numara olan bir araba cc.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Kazasız belasız hayırlı sürüşler nasip olur inşallah. Merak ettiğim şeyler var benimde mesela arka kısım Passat'a göre ne kadar farklı. Passat gerçekten çok güzel yola tutunuyor. Yol tutuşu ne seviyelerde? Birde ses yalıtımı nasıl arabanın?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kazasız belasız hayırlı sürüşler nasip olur inşallah. Merak ettiğim şeyler var benimde mesela arka kısım Passat'a göre ne kadar farklı. Passat gerçekten çok güzel yola tutunuyor. Yol tutuşu ne seviyelerde? Birde ses yalıtımı nasıl arabanın?
Ses yalıtımı iyi 130 dan sonra rüzgar sesi gelmeye başlıyor. Yol tutuş ne öldürüyor ne güldürüyor yani passat kadar iyi değil. Arkası passata göre evet dar baş mesafesi olarak ama diz mesafesinde sıkıntı yok.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım